USD28,90
EURO31,46
GBP36,78
EURO/USD1,09
BIST8.026,27
Petrol79,56
GR. ALTIN1.924,33
BTC38.802,44
ETH2.104,38

Smart Güneş Enerjisi’nden borçlanma açıklaması!

featured

Smart Güneş Enerjisi Teknolojileri Araştırma Geliştirme Üretim Sanayi ve Ticaret A.Ş. (SMRTG) tarafından 15 Eylül 2023 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan bildirimde Borçlanma aracı ihracı izin başvurusunun SPK tarafından onaylanması hakkında açıklama yapıldı.

Smart Güneş Enerjisi'nden bedelsiz sermaye artırımı açıklaması HABERLER, Piyasa Haberleri Rota Borsa

Açıklamada şu ifadeler kullanıldı;

Şirketimizin, 300.000.000 TL tutarı aşmayacak şekilde 5 (beş) yıl vadeye kadar çeşitli vadelerde Türk Lirası cinsinden, yurt içinde, halka arz edilmeksizin nitelikli yatırımcılara satılmak üzere, bir veya birden çok seferde, borçlanma aracı ihracına ilişkin başvurusu Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) tarafından onaylanmış olup, 14.09.2023 tarihli 2023/54 sayılı SPK Haftalık Bülteni’nde yayınlanmıştır. SPK onaylı ihraç belgesi ve bilgi formu alındığında ayrıca açıklama yapılacak ve web sayfasında yayınlanacaktır.

Tüm Smart Güneş hisse haberleri için aşağıdaki linke tıklayınız.

https://rotaborsa.com/etiket/smart-gunes-hisse-haberleri/

Bank of America’nın 14 Eylül’de aldığı hisseler için tıklayınız!

BofA’nın 14 Eylül günü sattığı hisseler için aşağıdaki habere tıklayınız!

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa resmi twitter hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa instagram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa facebook hesabını takip etmek için tıklayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir