USD28,90
EURO31,46
GBP36,78
EURO/USD1,09
BIST8.026,27
Petrol79,56
GR. ALTIN1.924,33
BTC38.797,76
ETH2.101,97

Kalekim’den yurt dışı şube gelişmeleri hakkında açıklama!

featured

Kalekim Kimyevi Maddeler Sanayi ve Ticaret A.Ş. (KLKIM) tarafından 15 Eylül 2023 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yapılan bildirimde yurt dışı şube gelişmeleri hakkında açıklama yapıldı.

Kalekim bedelsiz kararında güncellemeye gitti HABERLER, Gündemdekiler, Şirket Haberleri Rota Borsa

Açıklamada şu ifadeler kullanıldı;

02.05.2023 tarihli özel durum açıklamamıza ilişkin olarak, Şirketimizin ana ihracat pazarı olan Irak’ta yatırım stratejisi doğrultusunda, Şirketimiz Duhok, Irak şubemizin kuruluşunu takiben, Duhok (Kwashe) bölgesinde, yapı kimyasalları üretimi için 27.500 m2’lik arazinin tahsis işlemleri yerel makamlarca onaylanmıştır. Yatırım ile ilgili gelişmeler tam ve zamanında kamu ile paylaşılacaktır. 

Saygılarımızla,

Tüm Kalekim hisse haberleri için aşağıdaki linke tıklayınız

https://rotaborsa.com/etiket/kalekim-hisse-haberleri/

Bank of America’nın 14 Eylül’de aldığı hisseler için tıklayınız!

BofA’nın 14 Eylül günü sattığı hisseler için aşağıdaki habere tıklayınız!

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa resmi twitter hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa instagram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa facebook hesabını takip etmek için tıklayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir