USD28,90
EURO31,46
GBP36,78
EURO/USD1,09
BIST8.026,27
Petrol79,56
GR. ALTIN1.924,33
BTC38.802,44
ETH2.104,38

Kuzu Grup GYO (KZGYO) hisse yorumları

featured

Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) tarafından 16 Ağustos 2023 tarihinde Kuzugrup Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. (KZGYO) halka arzına onay verildi. Halka arz fiyatı 20,76 TL olan hisse, 29 Ağustos 2023 tarihinden Borsa İstanbul’da işlemlere başladı.

İşlemlere başladıktan sonra 9 gün tavan serisiyle yatırımcıların dikkatlerini üzerine toplayan hissede 11 Eylül tarihinde en yüksek 48,80 görüldükten sonra düşüş süreci başladı ve 14 Eylül günü 35,60 TL taban fiyattan kapanış gerçekleşti. Tabanda bekleyen lot sayısı ise 1,65 milyon lot oldu.

Kuzu Grup GYO (KZGYO) hisse yorumları HABERLER, Şirket Haberleri Rota Borsa

Kuzu Grup GYO (KZGYO) hisse yorum

Kuzugrup Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. (KZGYO) hissesinde yükselişin sonlandığı ve en yüksek seviye olan 48,80 TL’nin görüldüğü 11 Eylül tarihinde 6,36 milyar TL gibi çok yüksek bir işlem hacmi gerçekleşti.

Kuzu Grup GYO (KZGYO) hisse grafik

Hissenin halka arz edildikten sonraki fiyat seyrini ve işlem hacmini grafikten görebilirsiniz.

Kuzu Grup GYO (KZGYO) hisse yorumları HABERLER, Şirket Haberleri Rota Borsa

Hissede 12 işlem günü geride kalırken önemli ortalamalar da şu şekilde oluştu;

Kuzu Grup GYO (KZGYO) hisse yorumları HABERLER, Şirket Haberleri Rota Borsa
  • 5 günlük ortalaması 39,44
  • 10 günlük ortalaması 37,41 seviyesinde bulunmaktadır.
Çarpan AdıÇarpan Değeri
FK
PD/DD
Piyasa Değeri7,12 milyar TL
Öz sermaye
Sermaye200.000.000 TL
Halka Açıklık Oranı%24,99

29 Ağustos tarihinde Kuzu Grup GYO’nun dahil olacağı endeksler açıklandı. İlgili haberi aşağıdaki linkten okuyabilirsiniz.

Kuzu Grup hisseleri için Borsa İstanbul 7 Eylül tarihinde bir tedbir kararı aldı. İlgili haberi aşağıdaki linkten okuyabilirsiniz.

Kuzu Grup GYO (KZGYO) hisse alınır mı?

Kuzu Grup GYO halka arz sonrası en yüksek gördüğü seviye olan 48,80’e göre %135,06 yükseliş yaşadı. 14 Eylül günü 35,60 kapanışına göre %71,48 yükseliş gerçekleştiren hissenin yükselişine devam edip etmeyeceği, yatırımcı ilgisi ve şirketin haber akışına göre şekillenecektir. Bu durumda yatırımcılar hisseyi alma kararı verirken mutlaka bu faktörleri dikkate almalıdır. Olası kazanç ihtimalinin yanında, olası kayıp ihtimalinin de göz önünde bulundurularak risk yönetimi yapılması faydalı olacaktır.

Kuzu Grup GYO (KZGYO) hisse analiz

Şirket borsada işlem görmeye başlayalı henüz 12 gün olduğundan şirket grafiği üzerinde bir teknik analiz yapmak mümkün değildir. Zaman içinde grafik oturduğunda teknik analiz çalışmaları yapılacaktır.

Ebebek hisse yorumları için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz

Kale Seramik hisse yorumları için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz

Enerya Enerji hisse yorumları için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz

Tatlıpınar Enerji hisse yorumları için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz

İzdemir Enerji hisse yorumları için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa resmi twitter hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa instagram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa facebook hesabını takip etmek için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir