USD28,90
EURO31,46
GBP36,78
EURO/USD1,09
BIST8.026,27
Petrol79,56
GR. ALTIN1.924,33
BTC38.802,44
ETH2.104,38

Şişecam (SISE) hisse hedef fiyat 2024! Tam 10 kurum açıkladı!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Aracı kurumların Borsa İstanbul’da işlem gören hisse senetleri için araştırma raporları ve hedef fiyat açıklamaları sürüyor. Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş. (SISE) için 2023 2. çeyrek bilançosu sonrası hedef fiyat açıklayan kurum sayısı 10’a yükseldi.

Şişecam (SISE) hisse hedef fiyat 2024! Tam 10 kurum açıkladı! HABERLER, Gündemdekiler, HİSSE HEDEF FİYAT, Şirket Haberleri Rota Borsa

Rota Borsa olarak Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş. (SISE) için ikinci çeyrek bilançosu sonrasında açıklanan hedef fiyatların tamamını ve hedef fiyatların ortalamasını sizler için hazırladık.

Şişecam 2023 yılı hedef fiyatı HABERLER, Ekonomi Haberleri, Gündemdekiler, Piyasa Haberleri Rota Borsa

Şişecam hisse hedef fiyat 2024

Şişecam için ikinci çeyrek bilançosu sonrası tam 10 aracı kurum hedef fiyatlarını güncelledi. Açıklanan hedef fiyatların en düşüğü 67,50 TL ve en yükseği 77,70 TL oldu. 7 kurumun ortalaması ise 71.20 TL olarak gerçekleşti.

Şişecam hisse senedi fiyatı

Açıklanan hedef fiyatların ortalamasının prim potansiyeli, son kapanış fiyatına göre %31.25 olarak gerçekleşti.

Şişecam için bir önceki bilanço dönemi sonrası 7 kurum hedef fiyat açıklamış ve ortalama hedef fiyat 59,16 TL olmuştu. Böylece aradan geçen 3 aylık dönemde kurumların ortalama hedef fiyatı %20.35 yükselmiş oldu.

Şişecam için bilanço sonrası açıklanan hedef fiyatlar ve tarihleri ise şu şekilde;

Şişecam (SISE) hisse hedef fiyat 2024! Tam 10 kurum açıkladı! HABERLER, Gündemdekiler, HİSSE HEDEF FİYAT, Şirket Haberleri Rota Borsa

7 Ağustos 2023

Vakıf Yatırım: 75 TL

Şeker Yatırım: 71.10 TL

OYAK Yatırım: 70 TL

Halk Yatırım: 72.20 TL

Ak Yatırım: 67.50 TL

İntegral Yatırım: 74 TL

Galata Menkul: 72 TL

4 Eylül 2023

Deniz Yatırım: 77.70 TL

Gedik Yatırım: 64.57 TL

5 Eylül 2023

Citi: 68 TL

SPK’nın onay verdiği 3 bedelsiz için aşağıdaki haberimize tıklayınız!

Bugün yeni iş ilişkisi açıklayan şirketler için tıklayınız!

***Yukarıda yer alan hedef fiyat, Şişecam 2023 2. çeyrek bilançosu sonrası aracı kurumların açıkladığı hedef fiyatların ortalaması alınarak hesaplanmıştır ve bilgi paylaşımı amacıyla listelenmiştir.

***Hedef fiyatlar için, Şişecam’ın 2023 2. çeyrek bilançosunu açıkladığı tarih sonrası rapor yayınlayan ya da eski hedef fiyatlarını revize ederek yeniden yayınlayan aracı kurumların rakamları dikkate alınmıştır. Bilanço öncesinde hedef fiyat açıklayan ve bilanço sonrası yeni rapor yayınlamayan aracı kurumların hedef fiyatları dikkate alınmamıştır.

***Hedef fiyatlar Foreks.com tarafından derlenmiştir.

Tüm SISE hedef fiyat haberleri için aşağıdaki linke tıklayınız.

https://rotaborsa.com/etiket/sisecam-hisse-hedef-fiyat-2023/

Astor Enerji ve Kontrolmatik arasındaki yeni sözleşme haberi için tıklayınız!

Petkim hedef fiyat haberi için tıklayınız!

Pegasus hedef fiyat haberi için tıklayınız!

Bedelsiz açıklayan şirketler için tıklayınız!

Bedelli açıklayan şirketler haberi için tıklayınız!

ASELSAN hedef fiyat haberi için tıklayınız!

Tüpraş hedef fiyat haberi için tıklayınız!

TTKOM hedef fiyat haberi için tıklayınız!

Vestel hedef fiyat haberi için tıklayınız!

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa resmi twitter hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa instagram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa facebook hesabını takip etmek için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir