USD32,70
EURO34,98
GBP41,47
EURO/USD1,07
BIST10.471,32
Petrol82,53
GR. ALTIN2.449,21
BTC66.831,61
ETH3.479,88

Reeder Teknoloji (REEDR) halka arz sonuçları açıklandı mı? Reeder kaç lot verecek?

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) 7 Eylül 2023 tarihinde Reeder Teknoloji Sanayi ve Ticaret A.Ş. (REEDR) halka arzına onay verdi. Şirket 13-14-15 Eylül 2023 tarihlerinde talep toplayarak borsaya merhaba dedi. 9.30 TL fiyat ile talep toplayan şirketin halka arz büyüklüğü 1.999.500.000 TL olacak. Peki Reeder halka arz sonuçları açıklandı mı? Reeder kaç lot verdi? Halka arzda bireysel yatırımcıya kaç lot düşecek? Halka arz sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte cevaplar…

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Reeder Teknoloji (REEDR) halka arz sonuçları açıklandı mı? Reeder kaç lot verecek? HABERLER, Şirket Haberleri Rota Borsa


Reeder (REEDR) halka arz sonuçları

Reeder halka arz sonuçlarının Yatırım Finansman tarafından hafta sonu ya da 18 Eylül 2023 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda paylaşılması bekleniyor.

Reeder kişi başı kaç lot verdi

Reeder Teknoloji halka arzında bireysel yatırımcılara 182.750.000 lot hisse ayrılmıştır. Halka arza 3 milyon kişinin katılması halinde 60-61 lot hisse dağıtımı yapılması beklenebilir. Rakamlar kesinlik içermez ve katılımcı sayısının düşmesi ya da yükselmesine göre değişim gösterebilir. Resmi sonuçlar açıklandığında içerik güncellenecek ve sosyal medya hesaplarımızdan duyurulacaktır.

Son dakika!! Halka arz sonuçları açıklandı! Güncellenen içerik için aşağıdaki habere tıklayınız!

Hat-San Gemi İnşaa (HATSN) halka arz sonuçları açıklandı. İlgili haberi aşağıdaki linkten okuyabilirsiniz.

Borsa İstanbul’dan tam 24 hisse için tedbir kararı haberi için aşağıdaki içeriğe tıklayınız!

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa resmi twitter hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa instagram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa facebook hesabını takip etmek için tıklayınız.

Popüler Haberler

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir