USD28,90
EURO31,46
GBP36,78
EURO/USD1,09
BIST8.026,27
Petrol79,56
GR. ALTIN1.924,33
BTC38.802,44
ETH2.104,38

Hat-San Gemi İnşaa (HATSN) halka arz sonuçları açıklandı mı? Hatsan kaç lot verecek?

featured

Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) 7 Eylül 2023 tarihinde Hat-San Gemi İnşaa Bakım Onarım Deniz Nakliyat Sanayi ve Ticaret A.Ş. (HATSN) Hat-San Tersanesi halka arzına onay verdi. Şirket 14-15 Eylül 2023 tarihlerinde talep toplayarak borsaya merhaba dedi. 22.60 TL fiyat ile talep toplayan şirketin halka arz büyüklüğü 1.001.180.000 TL olacak. Peki Hatsan halka arz sonuçları açıklandı mı? HATSN kaç lot verdi? Halka arzda bireysel yatırımcıya kaç lot düşecek? Halka arz sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte cevaplar…

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Hat-San Gemi İnşaa (HATSN) halka arz sonuçları açıklandı mı? Hatsan kaç lot verecek? HABERLER, Şirket Haberleri Rota Borsa


Hat-San Gemi (HATSN) halka arz sonuçları

Son dakika!! Halka arz sonuçları açıklandı! Güncellenen içerik için aşağıdaki habere tıklayınız!

Hatsan halka arz sonuçlarının İnfo Menkul Değerler A.Ş. tarafından hafta sonu ya da 18 Eylül 2023 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda paylaşılması bekleniyor.

Hatsan kişi başı kaç lot verdi

Hat-San Tersanesi halka arzında bireysel yatırımcılara 31.010.000 lot hisse ayrılmıştır. Halka arza 3 milyon kişinin katılması halinde 10-11 lot hisse dağıtımı yapılması beklenebilir. Rakamlar kesinlik içermez ve katılımcı sayısının düşmesi ya da yükselmesine göre değişim gösterebilir. Resmi sonuçlar açıklandığında içerik güncellenecek ve sosyal medya hesaplarımızdan duyurulacaktır.

Borsa İstanbul’dan tam 24 hisse için tedbir kararı haberi için aşağıdaki içeriğe tıklayınız!

Rota Borsa sosyal medya hesaplarını takip etmek için aşağıdaki linklere tıklayınız!

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa resmi twitter hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa instagram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa facebook hesabını takip etmek için tıklayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir