USD32,77
EURO35,09
GBP41,61
EURO/USD1,07
BIST10.471,32
Petrol82,67
GR. ALTIN2.457,00
BTC66.172,26
ETH3.480,66

Hat-San Gemi İnşaa (HATSN) halka arz sonuçları açıklandı! Hatsan kaç lot verdi?

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) 7 Eylül 2023 tarihinde Hat-San Gemi İnşaa Bakım Onarım Deniz Nakliyat Sanayi ve Ticaret A.Ş. (HATSN) Hat-San Tersanesi halka arzına onay vermişti. Borsa İstanbul’da Gemi İnşaa sanayisinin ilk temsilcisi olacak olan şirket 14-15 Eylül 2023 tarihlerinde talep toplayarak borsaya merhaba dedi.

22.60 TL fiyat ile talep toplayan şirketin halka arz büyüklüğü 1.001.180.000 TL olarak gerçekleşti. Peki Hatsan halka arz sonuçları açıklandı mı? HATSN kaç lot verdi? Halka arzda bireysel yatırımcıya kaç lot düştü? İşte cevaplar…

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Hat-San Gemi İnşaa (HATSN) halka arz sonuçları açıklandı mı? Hatsan kaç lot verecek? HABERLER, Gündemdekiler, Piyasa Haberleri Rota Borsa


Hat-San Gemi (HATSN) halka arz sonuçları

Hatsan halka arz sonuçları İnfo Menkul Değerler A.Ş. tarafından 18 Eylül 2023 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda paylaşıldı.

Hatsan kişi başı kaç lot verdi

Hat-San Tersanesi halka arzında bireysel yatırımcılara 8-9 lot hisse dağıtımı yapıldı. Halka arzda 3.735.310 bireysel yatırımcıya dağıtım yapıldı. Reeder ve Ebebek’ten sonra tüm zamanların en yüksek katılım sağlanan üçüncü halka arzı oldu. HATSN paylarının halka arzında %5’ten fazla pay alan yatırımcı bulunmuyor.

18 Eylül günü Bank of America’nın aldığı hisseler için aşağıdaki habere tıklayınız!

18 Eylül günü Bank of America’nın sattığı hisseler için aşağıdaki habere tıklayınız!

Yarın temettü verecek hisseler için aşağıdaki habere tıklayınız!

Bugün yeni iş ilişkisi açıklayan şirketler için aşağıdaki habere tıklayınız!

Fitch Şişecam değerlendirmesi için aşağıdaki habere tıklayınız!

Aksen hedef fiyat haberi için tıklayınız!

Enka hedef fiyat haberi için tıklayınız!

Hat-San Gemi İnşaa (HATSN) halka arz sonuçları açıklandı! Hatsan kaç lot verdi? HABERLER, Gündemdekiler, HALKA ARZ ONAYI ALAN ŞİRKETLER, Şirket Haberleri Rota Borsa

Borsa İstanbul’dan tam 24 hisse için tedbir kararı haberi için aşağıdaki içeriğe tıklayınız!

Enerjisa hedef fiyat haberi için tıklayınız!

Alarko hedef fiyat haberi için tıklayınız!

Bu hafta temettü verecek hisseler için aşağıdaki habere tıklayınız!

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa resmi twitter hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa instagram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa facebook hesabını takip etmek için tıklayınız.

Popüler Haberler

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir