USD28,98
EURO31,21
GBP36,39
EURO/USD1,08
BIST7.913,76
Petrol75,65
GR. ALTIN1.866,59
BTC43.750,82
ETH2.346,23

Artemis Halı halka arz oluyor!

featured

Artemis Halı A.Ş. taslak izahnamesini SPK onayına sunarak halka arz sürecini başlattı.

Artemis Halı halka arz oluyor! HABERLER, Gündemdekiler, HALKA ARZ, HALKA ARZ ONAYI BEKLEYEN ŞİRKETLER, Şirket Haberleri, Tamamen Eşit Dağıtım Rota Borsa

Toplam 17.000.000 adet payın satışı düşünülen halka arza İnfo Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş. liderlik edecek. Halka arzda satılacak payların tamamı sermaye artırımı yöntemi ile gerçekleşecek ve halka arz gelirinin tamamı şirket kasasına girecek. Halk arz sonrası halka açıklık oranı %25.37 olacak şirket paylarında fiyat istikrarı işlemleri planlanmıyor. Tamamen eşit dağıtım ve borsada satış yöntemi ile gerçekleşmesi beklenen halka arza tüm banka ve aracı kurumlardan nakit ve T1 T2 bakiye ile katılım mümkün olacak. Şirket halka arz gelirinin %40-50’sini fabrika kapasitesini artırıcı yatırımlar ile teknolojik yatırımlar/enerji maliyetlerinin düşürülmesi için, %25’ini makine teçhizat yatırımları için, %20’sini çatı GES yatırımı için, %5’ini ise dijital dönüşüm yatırımları için kullanacak. Artemis halı halka arz tarihi için SPK’nın vereceği onay beklenecek.

Taslak izahname için tıklayınız!

Borsa İstanbul’dan tam 24 hisse için tedbir kararı haberi için aşağıdaki içeriğe tıklayınız!

Bu hafta temettü verecek şirketler için aşağıdaki habere tıklayınız!

Ereğli hedef fiyat haberi için aşağıdaki içeriğe tıklayınız!

Kardemir hedef fiyat haberi için aşağıdaki içeriğe tıklayınız!

Bu hafta yeni iş ilişkisi açıklayan 44 şirket için aşağıdaki habere tıklayınız!

Şirket hakkında

Şirket internet sitesinden;

İlhamımızı mitolojinin en güçlü ve güzelliği dillere destan kadın karakteri Artemis’ten aldık. “Güzel, her yerde güzel.” mottosuyla Artemis’in eşsiz ve asil güzelliğini, serildiği her yerde yaşatmak istedik.2012 yılında bu anlayışla çıktığımız yolda gücü, yenilikçi bakış açımızla birleştirdik ve zamansız halı koleksiyonları ürettik.Ar&Ge’ye yaptığımız yatırımlarla son teknoloji dokuma tekniği ile halıdaki tozlanmayı %74’e varan oranda azalttık. Özgün tarzda hazırlanan koleksiyonlarımızı bugün 1500’den fazla satış noktamızda müşterilerimizle buluşturuyoruz. .

Her yıla özel hazırladığımız koleksiyonlarımızla dünya trendlerini halıya taşımayı, Artemis’in güzelliğini her yere sermeyi sürdürüyoruz.

Her biri farklı renklerde ve tarzda tasarlanan ürünlerimizle bu yıl da en çok tercih edilen halı markası olmaya, dokunduğumuz her yeri güzelleştirmeye devam edeceğiz.

 Firmamız, 2012 yılında kurmuş olduğu Artemis Halı markası ile kısa zamanda halı sektörünün liderleri arasında yerini alarak Türkiye genelinde 1600 noktaya ulaşmıştır. Kuruluşundan bugüne daima en iyiyi hedefleyen firmamız, profesyonel ekibinin ortaya koyduğu özgün tasarımlar ile kısa sürede büyük ilgi görmüştür.

Siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda Artemis Halı ile yakalanan başarıyı bir adım daha ileri taşımayı amaçlayarak yatak, baza, başlık, ev tekstili ürünlerini Armis Markası altında toplamıştır.2017 yılından itibaren başladığı AR-GE çalışmalarını Yalova’ da kurduğu 13.500 m²’lik fabrikada yürüten Armis, 2018 yılı Eylül ayı itibariyle İzmir Torbalı’daki yeni fabrikası ile üretim hacmini 3 kat büyüterek, şık ve ergonomik tasarıma sahip ürünlerini Türkiye’deki tüm satış noktalarına ulaştırarak siz değerli müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Rota Borsa sosyal medya hesaplarını takip etmek için aşağıdaki linklere tıklayınız!

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa resmi twitter hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa instagram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa facebook hesabını takip etmek için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir