USD28,88
EURO31,46
GBP36,76
EURO/USD1,09
BIST8.026,27
Petrol81,28
GR. ALTIN1.920,50
BTC38.782,11
ETH2.093,02

Mia Teknoloji (MIATK) temettü 2023

featured

Mia Teknoloji A.Ş. (MIATK) 2023 yılına damda vuran hisse senetlerinden biri oldu. Halka arz edildiğinden bu yana yatırımcılarının yüzünü güldüren şirketin yatırımcıları MIATK’nın 2023 yılında temettü verip vermeyeceğini merak ediyor. Şirket temettü ile ilgili yıl içinde 2 kez açıklamada bulunmuştu.

Mia Teknoloji (MIATK) temettü 2023 HABERLER, Şirket Haberleri Rota Borsa

MIATK temettü verecek mi 2023

Mia Teknoloji A.Ş. (MIATK) tarafından 30 Mart 2023 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yapılan bildirimde kar payı dağıtım kararına ilişkin açıklama yapıldı. Şirket açıklamasında şirketin mevcut bilanço yapısının daha da güçlendirilmesi ve önümüzdeki döneme ilişkin nakit akışının daha sağlıklı bir şekilde yönetilebilmesini sağlamak için kâr dağıtımı yapılmamasına karar verildiği belirtildi.

MIATK temettü 2023 ne zaman?

Mia Teknoloji’nin temettü dağıtmama kararı daha sonra Genel Kurul tarafından onaylandı. İlgili açıklama 25 Nisan 2023 tarihinde geldi. Şirket 2023 yılında temettü dağıtmama kararı aldığı için temettü tarihi söz konusu olmayacak.

MIATK temettü dağıtıyor mu? MIATK temettü geçmişi

Mia Teknoloji yeni halka arz edilen şirketlerden biri olduğu için temettü geçmişi söz konusu değil ancak şirket bu yıl %1200 oranında bedelsiz sermaye artırımı kararı aldı ve SPK onayı bekliyor.

Mia Teknoloji hisse yorumları için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz

Ereğli 2024 temettü tahmini için aşağıdaki habere tıklayınız!

Tüpraş temettü tarihi ve temettü detayları için aşağıdaki habere tıklayınız!

Aselsan temettü tarihi ve temettü bilgileri için aşağıdaki habere tıklayınız!

2024 temettü tahminleri için aşağıdaki haberi inceleyiniz!

2023 yılında temettü verecek hisseleri görmek için aşağıdaki haberi inceleyiniz!

Rota Borsa sosyal medya hesaplarını takip etmek için aşağıdaki linklere tıklayınız!

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa resmi twitter hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa instagram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa facebook hesabını takip etmek için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir