USD28,99
EURO31,20
GBP36,48
EURO/USD1,08
BIST7.752,67
Petrol75,70
GR. ALTIN1.851,48
BTC42.004,06
ETH2.226,54

Hektaş temettü 2023

featured

Hektaş Ticaret T.A.Ş. (HEKTS) 2023 yılında beklenen performansın uzağında kalan hisse senetlerinden biri oldu. Yatırımcıları Hektaş’ın 2023 yılında temettü verip vermeyeceğini merak ediyor. Şirket temettü ile ilgili yıl içinde 2 kez açıklamada bulunmuştu.

Hektaş temettü 2023 HABERLER, Şirket Haberleri Rota Borsa

Hektaş temettü verecek mi 2023

Hektaş Ticaret T.A.Ş. (HEKTS) tarafından 7 Mart 2023 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yapılan bildirimde kar payı dağıtım kararına ilişkin açıklama yapıldı. Şirket açıklamasında 2022 yılı kârından nakit temettü dağıtmayacağı ve birinci tertip kanuni yedekler ayrıldıktan sonra kalan tutarın olağanüstü yedeklere kaydedilmesine karar verildiği belirtildi.

Hektaş temettü 2023 ne zaman?

Hektaş’ın temettü dağıtmama kararı daha sonra Genel Kurul tarafından onaylandı. İlgili açıklama 30 Mart 2023 tarihinde geldi. Şirket 2023 yılında temettü dağıtmama kararı aldığı için temettü tarihi söz konusu olmayacak.

Hektaş temettü dağıtıyor mu? Hektaş temettü geçmişi

Hektaş geçmişte yatırımcılarına sıklıkla temettü dağıtımı yapan bir şirket olarak biliniyor. 2007-2109 yılları arasında yatırımcılara tam 11 kez temettü dağıtan şirket, 2019 tarihinden bu yana temettü ödemesi yapmıyor.

Hektaş temettü 2023 HABERLER, Şirket Haberleri Rota Borsa

Hektaş ne zaman temettü verecek 2023

Hektaş 2023 yılı içinde yatırımcılarına temettü vermeyecek. Şirket Yönetim Kurulunun bu yönde aldığı karar Genel Kurul onayından geçerek kesinleşti.

Tüpraş temettü tarihi ve temettü detayları için aşağıdaki habere tıklayınız!

Aselsan temettü tarihi ve temettü bilgileri için aşağıdaki habere tıklayınız!

2024 temettü tahminleri için aşağıdaki haberi inceleyiniz!

2023 yılında temettü verecek hisseleri görmek için aşağıdaki haberi inceleyiniz!

Rota Borsa sosyal medya hesaplarını takip etmek için aşağıdaki linklere tıklayınız!

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa resmi twitter hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa instagram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa facebook hesabını takip etmek için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir