USD28,90
EURO31,44
GBP36,74
EURO/USD1,09
BIST8.026,27
Petrol79,22
GR. ALTIN1.920,74
BTC38.731,74
ETH2.089,35

DMR Unlu Mamuller (DMRGD) halka arz kaç lot verir? Simit Sarayı kaç lot düşer?

featured

Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) 14 Eylül 2023 tarihinde DMR Unlu Mamuller Üretim Gıda Toptan Perakende İhracat A.Ş. (DMRGD) Simit Sarayı halka arzına onay verdi. Şirket önümüzdeki hafta talep toplayarak borsaya merhaba diyecek. Peki DMR halka arzı halka arzı kaç lot verir? Halka arzda bireysel yatırımcıların hesabına kaç lot düşer? İşte cevaplar…

DMR Unlu Mamuller Simit Sarayı (DMRUN) halka arz katılım endeksine uygun mu? Simit Sarayı caiz mi? Halka arz helal mi? HABERLER, Şirket Haberleri Rota Borsa

DMR Unlu Mamuller Simit Sarayı kaç lot verir?

Simit Sarayı halka arzında bireysel yatırımcılara 40.500.000 lot hisse ayrılmıştır. Halka arza 3 milyon kişinin katılması halinde 13-14 lot hisse dağıtımı yapması beklenebilir. Rakamlar kesinlik içermez ve katılımcı sayısının düşmesi ya da artması ile değişebilir.

Halka arz onayı, cezalar! Bedelsiz onayları! Bültendeki tüm kararlar için aşağıdaki habere tıklayınız!

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa resmi facebook hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa resmi twitter hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa instagram hesabını takip etmek için tıklayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir