USD32,60
EURO34,79
GBP40,36
EURO/USD1,07
BIST9.645,02
Petrol87,10
GR. ALTIN2.406,99
BTC66.076,47
ETH3.170,65

Mia Teknoloji’den Tripy & PTT İşbirliği açıklaması!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mia Teknoloji A.Ş. (MIATK) tarafından 20 Eylül 2023 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan bildirimde Tripy & PTT İşbirliği Protokolü hakkında açıklama yapıldı.

Mia Teknoloji'den Sürükleyici Teknolojiler Departmanı hakkında açıklama! HABERLER, Gündemdekiler, HİSSE HEDEF FİYAT, Şirket Haberleri Rota Borsa

Açıklamada şu ifadeler kullanıldı;

Bağlı ortaklığımız Tripy Mobility Teknoloji A.Ş. ile PTT Bilgi Teknolojileri A.Ş. arasında yerli ve milli bir platform olan TRota uygulamasına Tripy’nin entegre edilerek hizmet sağlayıcısı konumunda olacağı iş birliği protokolü imzalanmıştır. Bu iş birliği kapsamında TRota uygulaması ile Tripy bünyesindeki elektrikli bisiklet ve araçların kiralanması mümkün olacaktır. 

PTT Bilgi Teknolojileri A.Ş. tarafından geliştirilen TRota, şehirlerarası ve şehir içi toplu taşıma, taksi çağırma, araba paylaşımı, bisiklet paylaşımı ve e-skuter paylaşımı dahil olmak üzere çeşitli ulaşım modlarını tek bir uygulamada kullanıcılara sunacak; bilgi edinme, rezervasyon ve ödeme gibi işlemlere uçtan uca aracılık edecektir.

Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur.

Tüm MIATK hisse haberleri için aşağıdaki linke tıklayınız.

https://rotaborsa.com/etiket/miatk-hisse-haberleri/

Leyla Alaton’dan Alarko’da dev hisse satışı haberi için aşağıdaki linke tıklayınız!

KOZAL hedef fiyat haberi için tıklayınız!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir