USD28,90
EURO31,46
GBP36,78
EURO/USD1,09
BIST8.026,27
Petrol79,56
GR. ALTIN1.924,33
BTC38.797,76
ETH2.101,97

Kardemir temettü 2023

featured

Kardemir Karabük Demir Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş. (KRDMD) (KRDMA) (KRDMB) geride bıraktığımız bir yıl içerisinde önemli sık sık fiyat dalgalanmaları yaşayan ve beklenen performansın uzağında kalan hisse senetlerinden biri oldu. Yatırımcıları Kardemir’in 2023 yılında temettü verip vermeyeceğini merak ediyor. Şirket temettü ile ilgili yıl içinde 2 kez açıklamada bulunmuştu.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Kardemir temettü 2023 HABERLER, Şirket Haberleri Rota Borsa

Kardemir temettü verecek mi 2023

ardemir Karabük Demir Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş. (KRDMD) tarafından 3 Mart 2023 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yapılan bildirimde kar payı dağıtım kararına ilişkin açıklama yapıldı. Şirket açıklamasında A, B ve D grubu hisseleri için pay başına brüt 0,2192982 TL, net 0,1973682 TL nakit temettü ödenmesine karar verildiği belirtildi. Temettü ödemelerinin 2 taksitle yapılması kararlaştırıldı.

Kardemir temettü 2023 ne zaman?

Kardemir, temettü ödemelerinin ilk taksitini 21 Haziran 2023 tarihinde yapmıştı. Şirket ikinci taksit temettü ödemelerini 28 Kasım 2023 tarihinde dağıtacak.

Kardemir temettü dağıtıyor mu?

Kardemir 1998 yılından bu yana yatırımcılarına 10 kez temettü ödemesi yaptı. Bunlardan 2’si son 2 senede gerçekleşti.

Kardemir temettü 2024 tahmini

Kardemir temettü geçmişi

Tüpraş temettü tarihi ve temettü detayları için aşağıdaki habere tıklayınız!

Aselsan temettü tarihi ve temettü bilgileri için aşağıdaki habere tıklayınız!

2024 temettü tahminleri için aşağıdaki haberi inceleyiniz!

2023 yılında temettü verecek hisseleri görmek için aşağıdaki haberi inceleyiniz!

Rota Borsa sosyal medya hesaplarını takip etmek için aşağıdaki linklere tıklayınız!

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa resmi twitter hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa instagram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa facebook hesabını takip etmek için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir