USD32,64
EURO34,96
GBP41,40
EURO/USD1,07
BIST10.471,32
Petrol84,27
GR. ALTIN2.424,65
BTC65.258,06
ETH3.409,01

Enka İnşaat (ENKAI) hisse hedef fiyat 2024! Tam 5 kurum açıkladı!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Borsa İstanbul’da bilanço döneminin sona ermesiyle aracı kurumların hisse senetleri için hedef fiyat ve tavsiye açıklamaları sürüyor. Enka İnşaat ve Sanayi A.Ş. (ENKAI) için bilanço sonrası hedef fiyat açıklayan kurum sayısı 5’e yükseldi

Enka İnşaat (ENKAI) hisse hedef fiyat 2024! 2 kurum açıkladı! HABERLER, Gündemdekiler, HİSSE HEDEF FİYAT, Şirket Haberleri Rota Borsa

Borsa fiyat tahminleri

Rota Borsa olarak 6 aylık dönem kârı 6.272.069.000 TL’ye ulaşan Enka İnşaat ve Sanayi A.Ş. (ENKAI) için ikinci çeyrek bilançosu sonrasında açıklanan hedef fiyatların tamamını ve ortalamasını sizler için hazırladık.

ENKA hedef fiyat 2024

İşte aracı kurumların Enka İnşaat için belirlediği hedef fiyat ve tavsiyeleri;

Enka İnşaat (ENKAI) hisse hedef fiyat 2024! Tam 5 kurum açıkladı! HABERLER, Gündemdekiler, HİSSE HEDEF FİYAT, Şirket Haberleri Rota Borsa

Enka İnşaat için ikinci çeyrek bilançosu sonrası 5 aracı kurum hedef fiyatlarını güncelledi. Açıklanan hedef fiyatların en düşüğü 40.10 TL ve en yükseği 44.50 TL oldu. 5 kurumun ortalaması ise 42.69 TL olarak gerçekleşti.

Enka hisse senedi fiyatı

Açıklanan hedef fiyatların ortalamasının prim potansiyeli, son kapanış fiyatı olan 36.70 TL’ye göre göre %16.32 olarak gerçekleşti.

Enka için bir önceki bilanço dönemi sonrası 2 kurum hedef fiyat açıklamış ve ortalama hedef fiyat 39,25 TL olarak gerçekleşmişti. Böylece aradan geçen 3 aylık dönemde kurumların ortalama hedef fiyatı %8.76 yükselmiş oldu.

Enka için 2023 2. çeyrek bilançosu sonrası açıklanan tüm hedef fiyatlar ve tarihleri ise şu şekilde;

17 Ağustos 2023

TEB Yatırım: 40.10 TL

Yatırım Finansman: 43 TL

Galata Menkul: 43.75 TL

5 Eylül 2023

Gedik Yatırım: 42.12 TL

Deniz Yatırım: 44.50 TL

Aksen hedef fiyat haberi için tıklayınız!

Enka temettü geçmişi için tıklayınız!

Borsa İstanbul’dan tam 24 hisse için tedbir kararı haberi için aşağıdaki içeriğe tıklayınız!

Enerjisa hedef fiyat haberi için tıklayınız!

Alarko hedef fiyat haberi için tıklayınız!

Bu hafta temettü verecek hisseler için aşağıdaki habere tıklayınız!

***Yukarıda yer alan hedef fiyatlar, Enka İnşaat 2023 2. çeyrek bilançosu sonrası aracı kurumların açıkladığı hedef fiyatlar ve ortalaması alınarak hesaplanmıştır ve bilgi paylaşımı amacıyla listelenmiştir. Aracı kurumlar hedef fiyatlarını genellikle 12 aylık olarak açıklamaktadır.

***Hedef fiyatlar için, Enka İnşaat’ın 2023 2. çeyrek bilançosunu açıkladığı tarih sonrası rapor yayınlayan ya da eski hedef fiyatlarını revize ederek yeniden yayınlayan aracı kurumların rakamları dikkate alınmıştır. Bilanço öncesinde hedef fiyat açıklayan ve bilanço sonrası yeni rapor yayınlamayan aracı kurumların hedef fiyatları dikkate alınmamıştır.

***Hedef fiyatlar genellikle 12 aylık olarak açıklanmaktadır.

Tüm Enka İnşaat hedef fiyatları için aşağıdaki linke tıklayınız.

https://rotaborsa.com/etiket/enka-hisse-hedef-fiyat-2023/

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa resmi twitter hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa instagram hesabını takip etmek için tıklayınız.

***Hedef fiyatlar Foreks.com tarafından derlenmiştir.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Popüler Haberler

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir