USD28,99
EURO31,17
GBP36,40
EURO/USD1,07
BIST7.728,44
Petrol75,75
GR. ALTIN1.848,72
BTC41.445,60
ETH2.195,29

YEO Teknoloji’den yurt dışında yeni işbirliği anlaşması!

featured

YEO Teknoloji Enerji ve Endüstri A.Ş. (YEOTK) tarafından 22 Eylül 2023 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan bildirimde işbirliği anlaşması hakkında açıklama yapıldı.

YEO Teknoloji'den dev borçlanma kararı! HABERLER, Gündemdekiler, Şirket Haberleri Rota Borsa

Açıklamada Gürcistan’da Enerji sektöründe inşaat, planlama, dizayn ve mühendislik alanında uzmanlaşmış Bemoni Engineering and  Construction Limited ile bir çok alanda işbirliği anlaşması yapıldığı belirtilerek şu ifadelere yer verildi;

Gürcistan’da Enerji sektöründe inşaat, planlama, dizayn ve mühendislik alanında uzmanlaşmış Bemoni Engineering and  Construction Limited ile birlikte güneş ve rüzgar enerji santrali projelerinin geliştirilmesi ve EPC işleri, Scada yazılımı, yüksek ve orta gerilim trafo merkezleri, enerji depolama sistemleri gibi iş alanlarında ortak projeler yürütülmesine yönelik işbirliği anlaşması yapılmıştır.

04.08.2023 tarihli KAP bildirimimizde açıkladığımız üzere Bemoni Eng. Cons. Ltd ile oluşturulan İş Ortaklığı, Idliani 500 kV 267 MVA GIS Gaz İzoleli Trafo Merkezi’nin anahtar teslim kurulması (dizayn, mühendislik, elektrik, inşaat, mekanik, tedarik, montaj, test ve devreye alma) ihalesini kazandığını duyurmuştu.

Kamuoyuna ve Sayın Ortaklarımıza saygı ile duyurulur.

Kamuoyuna ve Sayın Ortaklarımıza saygı ile duyurulur.

Tüm YEOTK hisse haberleri için aşağıdaki linke tıklayınız.

https://rotaborsa.com/etiket/yeotk-hisse-haberleri/

TAV hedef fiyat için tıklayınız!

Tekfen hedef fiyat için tıklayınız!

İş Bankası hedef fiyat için tıklayınız!

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa resmi twitter hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa instagram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa facebook hesabını takip etmek için tıklayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir