USD32,35
EURO34,45
GBP40,34
EURO/USD1,06
BIST9.814,19
Petrol90,99
GR. ALTIN2.486,29
BTC68.883,52
ETH3.422,56

DMR Unlu Mamulleri (DMRGD) halka arz kaç lot verir? Simit Sarayı kaç lot hisse düşer?

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) 14 Eylül 2023 tarihinde DMR Unlu Mamuller Üretim Gıda Toptan Perakende İhracat A.Ş. (DMRGD) Simit Sarayı halka arzına onay verdi. Şirket 21-21 Eylül 2023 tarihlerinde talep toplayarak borsaya merhaba diyecek. Reeder halka arzında ulaşılan 4.262.699 bireysel yatırımcı rekoru sonrası gözler yeni halka arzlara çevrilmiş durumda. Peki DMR halka arzı halka arzı kaç lot verir? Halka arzda bireysel yatırımcıların hesabına kaç lot düşer? Kaç lot talep girmeli? İşte cevaplar…

Son dakika!! Halka arz sonuçları açıklandı! Sonuçlar için aşağıdaki habere tıklayınız!

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

DMR Unlu Mamulleri (DMRGD) halka arz kaç lot verir? Simit Sarayı kaç lot hisse düşer? HABERLER, HALKA ARZ, HALKA ARZ ONAYI ALAN ŞİRKETLER, Şirket Haberleri Rota Borsa

DMR Unlu Mamuller Simit Sarayı kaç lot verir?

Simit Sarayı halka arzında bireysel yatırımcılara 40.500.000 lot hisse ayrılmıştır. Halka arza 3 milyon kişinin katılması halinde 13-14 lot hisse dağıtımı yapması beklenebilir. Halka arza 4 milyon kişinin katılması halinde ise 10-11 lot hisse dağıtımı yapılır. Rakamlar kesinlik içermez ve katılımcı sayısının düşmesi ya da artması ile değişebilir.

21 Eylül günü Borsada Bank of America’nın alım yaptığı hisseler

Leyla Alaton’dan Alarko hisse satışı haberi için tıklayınız!

KOZAL hedef fiyat haberi için tıklayınız!

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa resmi twitter hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa instagram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa resmi facebook hesabını takip etmek için tıklayınız.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir