USD31,14
EURO33,81
GBP39,55
EURO/USD1,09
BIST9.179,48
Petrol82,15
GR. ALTIN2.034,30
BTC57.109,79
ETH3.241,09

Zorlu Enerji’den Depolamalı Önlisans başvurusu açıklaması!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Zorlu Enerji Elektrik Üretim A.Ş. (ZOREN) tarafından tarafından 21 Eylül 2023 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yapılan bildirimde Depolamalı Önlisans Başvurusu hakkında açıklama yapıldı.

Zorlu Enerji’den Depolamalı Önlisans başvurusu açıklaması! HABERLER, Gündemdekiler, Şirket Haberleri Rota Borsa

Buna göre şirketin Zorlu Yenilenebilir Enerji AŞ, depolama tesisi kurma taahhüdü ile Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’na 25 MWe kurulu gücünde Güneş Enerji Santrali projesi için önlisans başvurusunda bulundu.

Açıklamada şu ifadeler kullanıldı;

Şirketimizin %100 bağlı ortaklığı Zorlu Yenilenebilir Enerji AŞ, 19.11.2022 tarihinde yayınlanan Elektrik Piyasasında Depolama Faaliyetleri Yönetmeliği kapsamında, depolama tesisi kurma taahhüdü ile Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’na 25 MWe kurulu gücünde Güneş Enerji Santrali projesi için önlisans başvurusunda bulunmuştur.

İşbu açıklamamızın İngilizce çevirisi ekte yer almakta olup, açıklama metinlerinde herhangi bir farklılık olması durumunda, Türkçe açıklama esas kabul edilecektir.

Tüm ZOREN hisse haberleri için aşağıdaki linke tıklayınız.

https://rotaborsa.com/etiket/zoren-hisse-haberleri/

21 Eylül günü Borsada Bank of America’nın alım yaptığı hisseler

Leyla Alaton’dan Alarko’da dev hisse satışı haberi için aşağıdaki linke tıklayınız!

KOZAL hedef fiyat haberi için tıklayınız!

VESBE hedef fiyat haberi için tıklayınız!

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa resmi twitter hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa instagram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa facebook hesabını takip etmek için tıklayınız.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir