USD32,52
EURO34,80
GBP40,48
EURO/USD1,07
BIST9.709,72
Petrol87,89
GR. ALTIN2.421,77
BTC66.408,47
ETH3.267,74

TOFAŞ Otomobil (TOASO) hisse hedef fiyat 2024

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tofaş Türk Otomobil Fabrikası A.Ş. (TOASO) 2023 2. çeyrek bilançosunu 26 Temmuz 2023 tarihinde açıkladı. 6 aylık dönem kârının 7.372.790.000 TL’ye ulaştığı Tofaş bilançosuna dair detaylar için aşağıdaki haber içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

Rota Borsa olarak Tofaş Türk Otomobil Fabrikası A.Ş. (TOASO) için ikinci çeyrek bilançosu sonrasında açıklanan hedef fiyatların ortalamasını sizler için hazırladık.

TOASO hedef fiyat 2024

İşte aracı kurumların TOFAŞ için belirlediği hedef fiyat ve tavsiyesi;

TOFAŞ Otomobil (TOASO) hisse hedef fiyat 2024 HABERLER, Gündemdekiler, HİSSE HEDEF FİYAT, Şirket Haberleri Rota Borsa

TOFAŞ için ikinci çeyrek bilançosu sonrası tam 9 aracı kurum hedef fiyatlarını güncelledi. Açıklanan hedef fiyatların en düşüğü 330 TL ve en yükseği 412 TL oldu. 9 kurumun ortalaması ise 378,23 TL olarak gerçekleşti.

Açıklanan hedef fiyatların ortalamasının prim potansiyeli, son fiyata göre %34,60 olarak gerçekleşti.

TOFAŞ için bir önceki bilanço dönemi sonrası 10 kurum hedef fiyat açıklamış ve ortalama hedef fiyat 280,80 TL olarak gerçekleşmişti. Böylece aradan geçen 3 aylık dönemde kurumların ortalama hedef fiyatı %34,70 yükselmiş oldu.

***Hedef fiyatlar genellikle 12 aylık olarak açıklanmaktadır.

***Yukarıda yer alan hedef fiyat, TOFAŞ 2023 2. çeyrek bilançosu sonrası aracı kurumların açıkladığı hedef fiyatların ortalaması alınarak hesaplanmıştır ve bilgi paylaşımı amacıyla listelenmiştir.

***Hedef fiyatlar için, TOFAŞ’ın 2023 2. çeyrek bilançosunu açıkladığı tarih sonrası rapor yayınlayan ya da eski hedef fiyatlarını revize ederek yeniden yayınlayan aracı kurumların rakamları dikkate alınmıştır. Bilanço öncesinde hedef fiyat açıklayan ve bilanço sonrası yeni rapor yayınlamayan aracı kurumların hedef fiyatları dikkate alınmamıştır.

TOASO için açıklanan tüm hedef fiyat haberlerine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://rotaborsa.com/etiket/toaso-hisse-hedef-fiyat-2023/

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa resmi twitter hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa instagram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir