USD32,53
EURO34,81
GBP40,47
EURO/USD1,07
BIST9.722,09
Petrol88,16
GR. ALTIN2.430,74
BTC64.636,65
ETH3.184,05

Şişecam (SISE) hisse hedef fiyat 2024

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş. (SISE) 2023 2. çeyrek bilançosunu 4 Ağustos 2023 tarihinde açıkladı. 6 aylık net dönem kârının 8.068.798.000 TL’ye ulaştığı bilançoya dair detaylara aşağıdaki haber içeriğimizden ulaşabilirsiniz.

Rota Borsa olarak Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş. (SISE) için ikinci çeyrek bilançosu sonrasında açıklanan hedef fiyatların ortalamasını sizler için hazırladık.

Şişecam 2023 yılı hedef fiyatı HABERLER, Ekonomi Haberleri, Gündemdekiler, Piyasa Haberleri Rota Borsa

Şişecam hisse hedef fiyat 2024

Şişecam için ikinci çeyrek bilançosu sonrası tam 8 aracı kurum hedef fiyatlarını güncelledi. Açıklanan hedef fiyatların en düşüğü 67,50 TL ve en yükseği 77,70 TL oldu. 7 kurumun ortalaması ise 72,43 TL olarak gerçekleşti.

Açıklanan hedef fiyatların ortalamasının prim potansiyeli, son kapanış fiyatına göre %40,23 olarak gerçekleşti.

Şişecam için bir önceki bilanço dönemi sonrası yine 7 kurum hedef fiyat açıklamış ve ortalama hedef fiyat 59,16 TL olmuştu. Böylece aradan geçen 3 aylık dönemde kurumların ortalama hedef fiyatı %21,16 yükselmiş oldu.

***Yukarıda yer alan hedef fiyat, Şişecam 2023 2. çeyrek bilançosu sonrası aracı kurumların açıkladığı hedef fiyatların ortalaması alınarak hesaplanmıştır ve bilgi paylaşımı amacıyla listelenmiştir.

***Hedef fiyatlar için, Şişecam’ın 2023 2. çeyrek bilançosunu açıkladığı tarih sonrası rapor yayınlayan ya da eski hedef fiyatlarını revize ederek yeniden yayınlayan aracı kurumların rakamları dikkate alınmıştır. Bilanço öncesinde hedef fiyat açıklayan ve bilanço sonrası yeni rapor yayınlamayan aracı kurumların hedef fiyatları dikkate alınmamıştır.

Tüm SISE hedef fiyat haberleri için aşağıdaki linke tıklayınız.

https://rotaborsa.com/etiket/sisecam-hisse-hedef-fiyat-2023/

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa resmi twitter hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa instagram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa facebook hesabını takip etmek için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir