USD32,82
EURO35,14
GBP41,77
EURO/USD1,07
BIST10.771,36
Petrol85,02
GR. ALTIN2.451,74
BTC64.479,35
ETH3.504,69

Say Yenilenebilir Enerji yeni ihale alındığını açıkladı!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Say Yenilenebilir Enerji Ekipmanları Sanayi ve Ticaret A.Ş (SAYAS) tarafından 19 Eylül 2023 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan bildirimde Rüzgar Enerji Endüstrisi Sektöründe Yeni İhale Alınması hakkında açıklama yapıldı.

Say Yenilenebilir Enerji'den yurt dışında yeni anlaşma HABERLER, Gündemdekiler, Şirket Haberleri Rota Borsa

Açıklamada şu ifadeler kullanıldı;

Bilindiği üzere şirketimizin rüzgar enerjisi endüstrisi sektöründe ve diğer faaliyet alanlarında satış ve pazarlama çalışmaları kesintisiz olarak sürdürülmektedir.

Bu çerçevede Şirketimiz tarafından Dongkuk S&C Co, Ltd. ticaret unvanlı müşterimize verilen teklifler onaylanmış bulunmaktadır. Konu üretimlerimiz Güney Kore’ye sevk edilecektir.  Tekliflerin toplam tutarı 507.886,38 EUR olup teslimlerin 2024 yılı içerisinde tamamlanması beklenmektedir.

Teklif verme sürecine ilişkin içsel bilginin açıklanması Yönetim Kurulumuzun sırasıyla 17/7/2023 tarih ve 2023/40 sayılı Kararı aracılığıyla ertelenmiştir.

Kamuoyuna ve yatırımcılarımıza saygılarımızla duyurulur.

Tüm SAYAS hisse haberlerine ulaşmak için aşağıdaki linke tıklayınız.

https://rotaborsa.com/etiket/sayas-hisse-haberleri/

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa resmi twitter hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa instagram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa facebook hesabını takip etmek için tıklayınız.

Popüler Haberler

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir