USD32,82
EURO35,14
GBP41,77
EURO/USD1,07
BIST10.771,36
Petrol85,02
GR. ALTIN2.451,74
BTC64.479,35
ETH3.504,69

Hedef Girişim’den yatırım açıklaması

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş. (HDFGS) tarafından 19 Eylül 2023 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan bildirimde Startup Burada Fonu’na İlave Girişim Yatırım Yapılması hakkında açıklama yapıldı.

Açıklama şu ifadeler kullanıldı;

Şirketimizin girişim sermayesi yatırım portföyü kapsamında, start-up fikir ve projeleri desteklemek ve hayata geçirilmesine olanak sağlamak amacıyla Hedef Portföy Yönetimi A.Ş. Startup Burada Girişim Sermayesi Yatırım Fonu’na 56.000.000 TL  ilave girişim yatırımı yapılmasına oy birliği ile karar verildi.

Hedef Portföy Yönetimi A.Ş. Startup Burada Girişim Sermayesi Yatırım Fonu; Startup Burada Paya Dayalı Kitle Fonlama Platformu (startupburada.com) başta olmak üzere, kitle fonlama platformlarının yürüttüğü kampanyalara katılmak suretiyle, üretim ve teknoloji alanında faaliyet gösteren girişim şirketlerine yatırım yapmak üzere kurulmuştur.

Tüm HDFGS hisse haberleri için aşağıdaki linke tıklayınız.

https://rotaborsa.com/etiket/hdfgs-hisse-haberleri/

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa resmi twitter hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa instagram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa facebook hesabını takip etmek için tıklayınız.

HDFGS 2023 yılında temettü verecek mi?

Şirket 2023 yılında temettü dağıtmama kararı almıştır. HDFGS yatırımcılarına bedelsiz pay verecektir.

Temettü tarihi ne zaman?

Şirket temettü dağıtmama kararı aldığından, temettü tarihi söz konusu değildir.

Bedelsiz tarihi ne zaman?

Bedelsiz tarihi 19.07.2023 olarak açıklanmıştır.

Popüler Haberler

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir