USD32,35
EURO34,46
GBP40,34
EURO/USD1,06
BIST9.814,19
Petrol90,86
GR. ALTIN2.448,74
BTC67.797,25
ETH3.311,57

Mia Teknoloji’den iş ortaklığı feshi hakkında açıklama!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mia Teknoloji A.Ş. (MIATK) tarafından 20 Eylül 2023 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan bildirimde Balıkesir Büyükşehir Belediyesi – Tripy İş Ortaklığı hakkında açıklama yapıldı.

Mia Teknoloji'den Sürükleyici Teknolojiler Departmanı hakkında açıklama! HABERLER, Gündemdekiler, HİSSE HEDEF FİYAT, Şirket Haberleri Rota Borsa

Açıklamada şu ifadeler kullanıldı;

Bağlı ortaklığımız Tripy Mobility Teknoloji A.Ş. ile Balıkesir Büyükşehir Belediyesi arasında imzalanan ” Elektrikli Bisiklet Paylaşım Sistemleri İşletme Sözleşmesi ” kapsamında hazırlanan finansal fizibilite sonuçları, proje başlama tarihinin kış mevsimine gelmesi sebebiyle, istenilen düzeyde çıkmamış olup 2024 yılı ilk çeyreğinde tekrar görüşülmek üzere karşılıklı anlaşılarak fesh edilmiştir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Tüm MIATK hisse haberleri için aşağıdaki linke tıklayınız.

https://rotaborsa.com/etiket/miatk-hisse-haberleri/

Erdemir hedef fiyat haberi için aşağıdaki linke tıklayınız!

DOAS hedef fiyat haberi için tıklayınız!

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa resmi twitter hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa instagram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa facebook hesabını takip etmek için tıklayınız.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir