USD32,69
EURO34,90
GBP41,41
EURO/USD1,07
BIST10.420,46
Petrol83,06
GR. ALTIN2.450,54
BTC66.791,49
ETH3.482,46

Mia Teknoloji’den GES önlisans başvurusu açıklaması!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mia Teknoloji A.Ş. (MIATK) tarafından 20 Eylül 2023 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan bildirimde Bağlı Ortaklık Depolamalı GES Önlisans Başvurusu hakkında açıklama yapıldı.

Mia Teknoloji'den Sürükleyici Teknolojiler Departmanı hakkında açıklama! HABERLER, Gündemdekiler, HİSSE HEDEF FİYAT, Şirket Haberleri Rota Borsa

Açıklamada şu ifadeler kullanıldı;

Bağlı ortaklığımız Enerjey Enerji A.Ş’nin %100 bağlı ortaklığı olan İkihan Enerji Üretim ve Ticaret A.Ş. tarafından 19 Kasım 2022 tarihinde Resmi Gazete’de yayınlanan Elektrik Piyasasında Depolama Faaliyetleri Yönetmeliği kapsamında Depolamalı Elektrik Üretim Santrali Projesi için 45MWe Fotovoltaik Güneş Enerjisi ile Elektrik Üretim Santrali ve bu santrale bütünleşik 45MWh kapasiteli Elektrik Depolama Tesisi kurmak amacıyla Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’na ön lisans başvurusunda bulunulmuştur.

Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur.

Tüm MIATK hisse haberleri için aşağıdaki linke tıklayınız.

https://rotaborsa.com/etiket/miatk-hisse-haberleri/

Erdemir hedef fiyat haberi için aşağıdaki linke tıklayınız!

DOAS hedef fiyat haberi için tıklayınız!

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa resmi twitter hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa instagram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa facebook hesabını takip etmek için tıklayınız.

Popüler Haberler

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir