USD32,70
EURO34,98
GBP41,47
EURO/USD1,07
BIST10.471,32
Petrol82,53
GR. ALTIN2.449,21
BTC66.831,61
ETH3.479,88

İş Bankası’ndan 3 milyarlık borçlanma açıklaması!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye İş Bankası A.Ş. (ISCTR) (ISATR) (ISBTR) (ISKUR) tarafından 20 Eylül 2023 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yapılan bildirimde Yurt İçi Yeşil/Sürdürülebilir Borçlanma Aracı İhracına İlişkin SPK Onayı hakkında açıklama yapıldı.

İş Bankası'ndan 3 milyarlık borçlanma açıklaması! HABERLER, Gündemdekiler, Şirket Haberleri Rota Borsa

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Açıklamada şu ifadeler kullanıldı;

İlgi: 16.05.2023 ve 20.06.2023 tarihli özel durum açıklamalarımız. İlgide kayıtlı açıklamalarımız ile 3 milyar TL nominal değere kadar, halka arz edilmeksizin, nitelikli yatırımcılara satış yöntemiyle yurt içinde, TL cinsinden farklı tutar, vade ve faizlerde, tertipler halinde Sermaye Piyasası Kurulu’nun “Yeşil Borçlanma Aracı, Sürdürülebilir Borçlanma Aracı, Yeşil Kira Sertifikası, Sürdürülebilir Kira Sertifikası Rehberi” kapsamında, yeşil ve/veya sürdürülebilir borçlanma aracı ihracına ilişkin olarak Bankamızca Sermaye Piyasası Kurulu’na gerekli başvuruda bulunulduğu duyurulmuştu. Söz konusu başvurumuz Sermaye Piyasası Kurulu tarafından 20.09.2023 tarihinde onaylanmıştır.

Tüm ISCTR haberleri için aşağıdaki linke tıklayınız.

https://rotaborsa.com/etiket/isctr-hisse-haberleri/

Leyla Alaton’dan Alarko hisse satışı haberi için tıklayınız!

KOZAL hedef fiyat haberi için tıklayınız!

Petkim hedef fiyat haberi için tıklayınız!

Şişecam hedef fiyat haberi için tıklayınız!

Şişecam temettü tahmini için tıklayınız!

Erdemir hedef fiyatı için tıklayınız!

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa resmi twitter hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa instagram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Popüler Haberler

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir