USD32,54
EURO34,81
GBP40,50
EURO/USD1,07
BIST9.720,51
Petrol87,99
GR. ALTIN2.444,10
BTC64.925,88
ETH3.198,94

Göknur Gıda temettü kararını açıkladı!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Göknur Gıda Maddeleri Enerji İmalat İthalat İhracat Ticaret ve Sanayi AŞ (GOKNR) tarafından 31 Ağustos 2023 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yapılan bildirimde kar payı dağıtım kararı hakkında açıklama yapıldı.

Göknur Gıda temettü kararını açıkladı! HABERLER, Gündemdekiler, Şirket Haberleri Rota Borsa

Göknur temettü 2023

Açıklamada şirketin uzun vadeli stratejileri, nakit akışı, finansman ve yatırım politikaları ile ortaklarımızın ve Şirketimizin uzun vadeli menfaatleri dikkate alınarak, mali bünyenin güçlendirilmesi amacıyla 2022 hesap dönemine ait dağıtılabilir kârın dağıtılmaması kararı alındığı belirtilerek şu ifadeler kullanıldı;

Şirketimiz 2023 yılının ilk çeyreğinde halka arz edilmiştir. Dünyada enflasyon yüksek seyretmekte ve bunun neticesinde merkez bankaları faiz artımına gitmektedir. Bu gelişmeleri ve riskler dikkate alınarak Şirketimizin uzun vadeli stratejileri, nakit akışı, finansman ve yatırım politikaları ile ortaklarımızın ve Şirketimizin uzun vadeli menfaatleri dikkate alınarak, mali bünyenin güçlendirilmesi amacıyla 2022 hesap dönemine ait dağıtılabilir kârın dağıtılmayarak, yasal yükümlülükler düşüldükten sonra kalan tutarın olağanüstü yedekler hesabına aktarılmasının uygun olacağı değerlendirilmiş ve Genel Kurula bu yönde teklif sunulmuştur. Genel Kurula katılanların oy birliği ile kâr payı dağıtılmamasına karar verildi.

Son dakika!! SPK 2 halka arza onay verdi!! Detaylar için aşağıdaki habere tıklayınız!

Bank of America’nın 31 Ağustos günü aldığı hisseler için aşağıdaki habere tıklayınız!

Bank of America’nın 31 Ağustos günü sattığı hisseler için aşağıdaki habere tıklayınız!

Tüm Göknur Gıda hisse haberleri için aşağıdaki linke tıklayınız.

https://rotaborsa.com/etiket/goknur-gida-hisse-haberleri/

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa resmi twitter hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa instagram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa facebook hesabını takip etmek için tıklayınız.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir