USD27,38
EURO29,01
GBP33,47
EURO/USD1,06
BIST8.334,94
Petrol92,09
GR. ALTIN1.628,19
BTC27.069,93
ETH1.680,36

Gıpta Ofis halka arz Yapı Kredi’de yok mu?

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sermaye Piyasası Kurulu’nun (SPK) geçtiğimiz hafta onay verdiği Gıpta Ofis Kırtasiye ve Promosyon Ürünleri İmalat Sanayi AŞ (GIPTA) 6-7-8 Eylül 2023 tarihinde talep toplayacak. Halka arza Yapı Kredi Bankası ve Yapı Kredi Yatırım üzerinden talep girmeye çalışan yatırımcılar, halka arzın neden gözükmediğini öğrenmeye çalışıyor. Peki Gıpta Ofis halka arz Yapı Kredi’de neden görünmüyor? Gıpta Ofis halka arzında Yapı Kredi yok mu? Gıpta Ofis halka arz Yapı Kredi’de neden yok? İşte cevaplar…

Gıpta Ofis halka arz Yapı Kredi'de yok mu? HABERLER, Piyasa Haberleri Rota Borsa

Gıpta Ofis halka arz Yapı Kredi’de neden yok?

Gıpta Ofis halka arzı için belirlenen konsorsiyumda Yapı ve Kredi Bankası ile Yapı Kredi Yatırım menkul Değerler A.Ş. yer almıyor. Halka arza Yapı Kredi üzerinden katılım yapmak mümkün olmayacak. Yatırımcılar, başka banka veya aracı kurumlardaki hesapları üzerinden halka arza katılım sağlayabilirler. Gıpta Ofis halka arzına katılım sağlanabilecek banka ve aracı kurumların listesi için aşağıdaki haber içeriğimizi inceleyebilirsiniz.


Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa resmi facebook hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa resmi twitter hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa instagram hesabını takip etmek için tıklayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir