USD27,11
EURO28,91
GBP33,37
EURO/USD1,07
BIST8.000,46
Petrol93,69
GR. ALTIN1.672,70
BTC26.611,14
ETH1.588,02

Gıpta Ofis halka arz TEB’de yok mu?

featured

Sermaye Piyasası Kurulu’nun (SPK) geçtiğimiz hafta onay verdiği Gıpta Ofis Kırtasiye ve Promosyon Ürünleri İmalat Sanayi AŞ (GIPTA) 6-7-8 Eylül 2023 tarihinde talep toplayacak. Halka arza TEB ve CepteTEB üzerinden talep girmeye çalışan yatırımcılar, halka arzın neden gözükmediğini öğrenmeye çalışıyor. Peki Gıpta Ofis halka arz TEB’de neden görünmüyor? Gıpta Ofis halka arzında TEB yok mu? Gıpta Ofis halka arz TEB’de neden yok? İşte cevaplar…

Gıpta Ofis halka arz Yapı Kredi'de yok mu? HABERLER, Gündemdekiler, Şirket Haberleri Rota Borsa

Gıpta Ofis halka arz TEB’de neden yok?

Gıpta Ofis halka arzı için belirlenen konsorsiyumda TEB ve TEB Kredi Yatırım menkul Değerler A.Ş. yer almıyor. Halka arza TEB üzerinden katılım yapmak mümkün olmayacak. Yatırımcılar, başka banka veya aracı kurumlardaki hesapları üzerinden halka arza katılım sağlayabilirler. Gıpta Ofis halka arzına katılım sağlanabilecek banka ve aracı kurumların listesi için aşağıdaki haber içeriğimizi inceleyebilirsiniz.


Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa resmi facebook hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa resmi twitter hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa instagram hesabını takip etmek için tıklayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir