USD32,52
EURO34,78
GBP40,49
EURO/USD1,07
BIST9.679,60
Petrol88,19
GR. ALTIN2.421,70
BTC66.680,05
ETH3.283,21

GIPTA Ofis halka arz sonuçları açıklandı mı? Gıpta Kırtasiye kaç lot verecek?

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gıpta Ofis Kırtasiye ve Promosyon Ürünleri İmalat Sanayi AŞ (GIPTA) halka arzı için talep toplama sona erdi. Şirket 6-7-8 Eylül 2023 tarihlerinde yatırımcılardan talep toplayarak borsaya merhaba dedi. 20,90 TL fiyat ile talep toplayan şirketin halka arz büyüklüğü 836.000.000 TL olacak. Peki Gıpta Ofis halka arz sonuçları açıklandı mı? Gıpta kaç lot verdi? Halka arzda bireysel yatırımcıya kişi başı kaç lot düşecek? Halka arz sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte cevaplar…

GIPTA Ofis halka arz sonuçları açıklandı mı? Gıpta Kırtasiye kaç lot verecek? HABERLER, Piyasa Haberleri Rota Borsa


Gıpta Ofis halka arz sonuçları

Son dakika!! GIPTA halka arz sonuçları açıklandı!! Güncellenen içerik için aşağıdaki habere tıklayınız!

Gıpta Kırtasiye halka arz sonuçlarının Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş. tarafından hafta sonu ya da Pazartesi günü Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda paylaşılması bekleniyor.

GIPTA Ofis kişi başı kaç lot verdi

Gıpta Ofis halka arzında bireysel yatırımcılara 28.000.000 lot hisse ayrılmıştır. Halka arza 2 milyon kişinin katılması halinde 14-15 lot hisse dağıtımı yapılması mümkün olabilir. Halka arza son bireysele eşit halka arz olan Ebebek halka arzına yapılan başvuru sayısı kadar talep gelirse 7-8 lot hisse dağıtımı yapılabilir. Rakamlar kesinlik içermez ve katılımcı sayısının artması ya da düşmesi halinde değişebilir.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa resmi twitter hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa instagram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa facebook hesabını takip etmek için tıklayınız.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir