USD32,52
EURO34,78
GBP40,49
EURO/USD1,07
BIST9.679,60
Petrol88,19
GR. ALTIN2.421,70
BTC66.680,05
ETH3.283,21

GIPTA Ofis halka arz sonuçları açıklandı! Gıpta Kırtasiye kaç lot verdi?

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gıpta Ofis Kırtasiye ve Promosyon Ürünleri İmalat Sanayi AŞ (GIPTA) halka arzı için talep toplama sona erdi. Şirket 6-7-8 Eylül 2023 tarihlerinde yatırımcılardan talep toplayarak borsaya merhaba dedi. 20,90 TL fiyat ile talep toplayan şirketin halka arz büyüklüğü 836.000.000 TL olacak. Peki Gıpta Ofis halka arz sonuçları açıklandı mı? Gıpta kaç lot verdi? Halka arzda bireysel yatırımcıya kişi başı kaç lot düştü? Halka arz sonuçları ne oldu? İşte cevaplar…

GIPTA Ofis halka arz sonuçları açıklandı mı? Gıpta Kırtasiye kaç lot verecek? HABERLER, Gündemdekiler, HALKA ARZ, HALKA ARZ ONAYI BEKLEYEN ŞİRKETLER, Şirket Haberleri, Tamamen Eşit Dağıtım Rota Borsa


Gıpta Ofis halka arz sonuçları

Gıpta Kırtasiye halka arz sonuçlarının Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş. tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda paylaşıldı.

GIPTA Ofis kişi başı kaç lot verdi?

Gıpta Ofis halka arzında bireysel yatırımcılara 8-9 lot hisse dağıtımı yapıldı. Halka arzda toplam 3.364.768 bireysel yatırımcıya dağıtım yapıldı. Gıpta Ofis Kırtasiye ve Promosyon Ürünleri İmalat Sanayi A.Ş. paylarının 6 – 7 – 8 Eylül 2023 tarihlerinde gerçekleştirilen halka arzında satışa sunulan payların %5’inden fazlasını alan yatırımcı bulunmuyor.

Şirket paylarının bu hafta borsada işlem görmeye başlaması bekleniyor.

GIPTA Ofis halka arz sonuçları açıklandı! Gıpta Kırtasiye kaç lot verdi? HABERLER, Gündemdekiler, HALKA ARZ, HALKA ARZ ONAYI ALAN ŞİRKETLER, Şirket Haberleri Rota Borsa

Tüpraş hedef fiyat haberi için tıklayınız!

Reeder Halka arzına hangi bankalardan katılım yapılacağına dair haber için tıklayınız!

Hat-San Gemi İnşaa halka arzına hangi bankalardan katılım yapılacağına dair haber için tıklayınız!

ASELSAN hedef fiyat haberi için tıklayınız!

Tüpraş hedef fiyat haberi için tıklayınız!

Alarko hedef fiyat haberi için tıklayınız!

BİM hedef fiyat haberi için tıklayınız!

Migros hedef fiyat haberi için tıklayınız!

Galata Wind Enerji hedef fiyat haberi için tıklayınız!

Alkim Kimya hedef fiyat haberi için tıklayınız!

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa resmi twitter hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa instagram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa facebook hesabını takip etmek için tıklayınız.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir