USD27,38
EURO29,01
GBP33,47
EURO/USD1,06
BIST8.334,94
Petrol92,09
GR. ALTIN1.628,19
BTC27.034,68
ETH1.674,52

Gıpta Ofis halka arz gözükmüyor

featured

Sermaye Piyasası Kurulu’nun (SPK) geçtiğimiz hafta onay verdiği Gıpta Ofis Kırtasiye ve Promosyon Ürünleri İmalat Sanayi AŞ (GIPTA) 6-7-8 Eylül 2023 tarihinde talep toplayacak. Halka arzda talep girmeye çalışan yatırımcılar, halka arzın neden gözükmediğini öğrenmeye çalışıyor. Peki Gıpta Ofis halka arz neden görünmüyor? Gıpta Ofis halka arz sekmesinde neden çıkmıyor? Gıpta Ofis halka arz bulamıyorum, neden? İşte cevaplar…

Gıpta Ofis halka arz gözükmüyor HABERLER, Piyasa Haberleri Rota Borsa

Gıpta Ofis halka arz bulamıyorum

Gıpta Ofis halka arzı bireysel yatırımcılara eşit dağıtım yöntemi ile halka arz olacak. Halka arza katılım sağlanabilecek banka ve aracı kurumlar açıklandı. Öncelikle halka arz talebi yapmak istediğiniz banka ve aracı kurumun konsorsiyum üyesi olup olmadığını aşağıdaki haberimize tıklayarak inceleyiniz.

Gıpta Ofi halka arz görünmüyor

Halka arza katılmak isteyen Halkbank, Vakıfbank, Ziraat Bankası, Ziraat Mobil (Zborsa), Akbank, Fibabanka, Şekerbank, İş Bankası, İşCep Denizbank, Garanti Bankası, ING, Odeabank, QNB, Burgan Bank, ve diğer aracı kurumlardan katılım yapacak olan yatırımcılar, ilgili bankaların ve aracı kurumların web sitesi ya da uygulamaları üzerinden halka arz sekmesini seçerek Gıpta Ofis halka arzını bulup talep oluşturabilir. Halka arz talebi yapılırken, minimum talep miktarının “1” olarak bırakılması gerekmektedir.

Halka arzlar ve Borsa İstanbul hakkında en hızlı ve doğru haberlere ulaşmak için aşağıdaki linklere tıklayarak sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa resmi facebook hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa resmi twitter hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa instagram hesabını takip etmek için tıklayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir