USD32,54
EURO34,81
GBP40,50
EURO/USD1,07
BIST9.720,51
Petrol87,99
GR. ALTIN2.444,10
BTC64.925,88
ETH3.198,94

Gıpta Ofis borsada ne zaman işlem görecek? Gıpta Kırtasiye işlem tarihi açıklandı!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gıpta Ofis Kırtasiye ve Promosyon Ürünleri İmalat Sanayi AŞ (GIPTA) halka arzı için talep toplama sona erdi. Şirket 6-7-8 Eylül 2023 tarihlerinde yatırımcılardan talep toplayarak borsaya merhaba dedi. Halka arzda toplam 3.364.768 bireysel yatırımcıya dağıtım yapıldı ve Ebebek halka arzı sonrası en yüksek ikinci katılımcı sayısına ulaşıldı. 20,90 TL fiyat ile talep toplayan şirketin halka arz büyüklüğü 836.000.000 TL oldu. Peki Gıpta Ofis borsada ne zaman işlem görecek? GIPTA işlem tarihi açıklandı mı? İşte cevaplar…

GIPTA Ofis halka arz sonuçları açıklandı mı? Gıpta Kırtasiye kaç lot verecek? HABERLER, Gündemdekiler, Şirket Haberleri Rota Borsa

GIPTA Ofis işlem tarihi.

Gıpta Ofis halka arzı sonrası payların borsada işlem göreceği tarih Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda yayınlandı. Şirket payları 14 Eylül 2023 Perşembe günü işleme başlayacak.

Gıpta Ofis Kırtasiye ve Promosyon Ürünleri İmalat Sanayi A.Ş.’nin (Şirket) sermayesini temsil eden 132 milyon TL nominal değerli payları Kotasyon Yönergesi’nin 8’inci maddesi çerçevesinde kota alınmıştır. Halka arz edilen 40 milyon TL nominal değerli Şirket payları 14/09/2023 tarihinden itibaren Yıldız Pazar’da 20,90 TL/pay baz fiyat, “GIPTA.E” kodu ve sürekli işlem yöntemiyle işlem görmeye başlayacaktır. İlgili sırada maksimum emir değeri 1.000.000 TL olarak belirlenmiştir.

Gıpta Ofis halka arz sonuçları için tıklayınız!

Tüpraş hedef fiyat haberi için tıklayınız!

Reeder Halka arzına hangi bankalardan katılım yapılacağına dair haber için tıklayınız!

Hat-San Gemi İnşaa halka arzına hangi bankalardan katılım yapılacağına dair haber için tıklayınız!

ASELSAN hedef fiyat haberi için tıklayınız!

Tüpraş hedef fiyat haberi için tıklayınız!

Koç Holding hedef fiyat haberi için tıklayınız!

Sabancı Holding hedef fiyat haberi için tıklayınız!

Tekfen Holding hedef fiyat haberi için tıklayınız!

24 hissede tedbir kararı haberi için tıklayınız!

2023 yılı bedelsiz takvimi için aşağıdaki habere tıklayınız!

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa resmi twitter hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa instagram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa facebook hesabını takip etmek için tıklayınız.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir