USD32,35
EURO34,45
GBP40,34
EURO/USD1,06
BIST9.814,19
Petrol90,99
GR. ALTIN2.486,29
BTC68.883,52
ETH3.422,56

Ford Otomotiv’de üst düzey yönetici ataması

featured
FILE PHOTO: The Ford logo is pictured at the Ford Motor Co plant in Genk,Belgium December 17, 2014. REUTERS/Francois Lenoir/File Photo
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ford Otomotiv Sanayi A.Ş. (FROTO) tarafından 22 Eylül 2023 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan bildirimde üst düzey yönetici ataması hakkında başvuru hakkında açıklama yapıldı.

Ford Otomotiv’de üst düzey yönetici ataması HABERLER, Gündemdekiler, Şirket Haberleri Rota Borsa

Açıklamada şu ifadeler kullanıldı;

Şirketimizde Kalite Platform Alanı Lideri görevini yürüten Sn. Fikri Onur Sarıkaya, 30 Eylül 2023 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere Malzeme Planlama ve Lojistik Lideri olarak atanmış bulunmaktadır.

Şirketimizde V801 Proje Lideri görevini yürüten Sn. Pınar Topçu, 30 Eylül 2023 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere Kalite Platform Alanı Lideri olarak atanmıştır.

İşbu açıklamamızın İngilizce çeviri metinlerinde herhangi bir farklılık olması durumunda, Türkçe açıklama esas kabul edilecektir.

Tüm FROTO hisse haberlerine ulaşmak için aşağıdaki linke tıklayınız.

https://rotaborsa.com/etiket/froto-hisse-haberleri/

Leyla Alaton’dan Alarko’da dev hisse satışı haberi için aşağıdaki linke tıklayınız!

KOZAL hedef fiyat haberi için tıklayınız!

VESBE hedef fiyat haberi için tıklayınız!

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa resmi twitter hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa instagram hesabını takip etmek için tıklayınız.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir