USD28,89
EURO31,48
GBP36,76
EURO/USD1,09
BIST8.026,27
Petrol79,40
GR. ALTIN1.926,21
BTC38.702,30
ETH2.089,68

Fitch Ratings Türk Telekom kredi derecelendirme notunu açıkladı!

featured

Türk Telekomünikasyon A.Ş. (TTKOM) tarafından 18 Eylül 2023 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yapılan bildirimde Fitch Ratings kredi derecelendirme notu hakkında açıklama yapıldı.

Fitch Ratings Türk Telekom kredi derecelendirme notunu açıkladı! HABERLER, Gündemdekiler, Şirket Haberleri Rota Borsa

Buna göre Fitch Ratings, 8 Eylül 2023 tarihinde Türkiye’nin yabancı para cinsinden uzun vadeli kredi notunu (IDR) “B” olarak teyit ederek görünümünü “Negatif” ten “Durağan” a revize etti. Bu gelişmeyi takiben Kuruluş, Türk Telekomünikasyon A.Ş.’nin (Türk Telekom) uzun vadeli yerel ve yabancı para cinsinden kredi notlarını (IDRs) “B” olarak teyit ederken, görünümlerini “Negatif” ten “Durağan” a revize etti. Ayrıca Türk Telekom’un Uzun Vadeli Ulusal Kredi Notunu ‘AAA(tur)’, Görünümünü ‘Durağan’, öncelikli teminatsız enstrüman notunu ise ‘B’/’RR4’ olarak onayladı.

Tüm TTKOM hisse haberleri için aşağıdaki linke tıklayınız.

https://rotaborsa.com/etiket/ttkom-hisse-haberleri/

Enka hedef fiyat haberi için tıklayınız!

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa resmi twitter hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa instagram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa facebook hesabını takip etmek için tıklayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir