USD33,04
EURO35,99
GBP42,99
EURO/USD1,09
BIST11.064,85
Petrol85,27
GR. ALTIN2.559,84
BTC59.992,77
ETH3.187,41

Fiba Yenilenebilir Enerji hisse senedi borsada var mı?

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Borsa İstanbul son yıllarda tasarruf sahiplerinin en çok ilgi gösterdiği yatırım araçlarından biri oldu. Yatırımcılar borsada işlem gören hisse senetlerine yoğun ilgi gösteriyor. Peki Fiba Yenilenebilir Enerji borsada var mı? Fiba Yenilenebilir Enerji borsa hisse kodu var mı? İşte cevaplar…

Fiba Yenilenebilir Enerji hisse senedi borsada var mı? MAKALELER, Borsa Makaleleri Rota Borsa

Fiba Yenilenebilir Enerji hisse

Fiba Yenilenebilir Enerji hisseleri Borsa İstanbul’da işlem görmemektedir. Yatırımcılar halka açık olmayan bu şirketin hisselerini borsa üzerinden alıp satamazlar.

Geçtiğimiz günlerde Birleşik Arap Emirlikleri’nin (BAE) temiz enerji üreticisi Masdar’ın Fiba Yenilenebilir Enerji şirketinden hisse almak için müzakerelere başladığı haberleri çıkmıştı. Fiba Yenilenebilir Enerji borsada işlem görmediği için, söz konusu hisse alım görüşmeleri doğrudan yüzdelik pay satın alma yolu ile gerçekleşecektir.

Fiba Yenilenebilir Enerji halka arz

Fiba Yenilenebilir Enerji henüz halka arz başvurusu yapmamıştır. Şirketin önümüzdeki dönemde halka arzı gündeme gelebilir ancak henüz bu konuda bir çalışma mevcut değildir.

Fiba Yenilenebilir Enerji borsa kodu

Fiba Enerji borsada işlem görmediğinden, hisse kodu ya da borsa kodu söz konusu değildir.

FIBAF hisse

FIBAF kodu Fiba Faktoring’e ait şirket kodudur. Fiba Faktoring hisseleri borsada işlem görmemektedir ve borsada alınıp satılamaz. Fiba Faktoring (FIBAF) ile Fiba Yenilenebilir Enerji’nin, aynı grup şirketleri olması dışında bir ilgisi yoktur.

Fiba Yenilenebilir Enerji kimin? Sahibi kim?

Fiba Yenilenebilir Enerji Hüznü Özyeğin’in sahibi olduğu Fiba Group bünyesinde yer alan bir şirkettir.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa resmi twitter hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa instagram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa facebook hesabını takip etmek için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Popüler Haberler

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir