USD32,51
EURO34,80
GBP40,48
EURO/USD1,07
BIST9.712,46
Petrol88,23
GR. ALTIN2.427,77
BTC66.087,66
ETH3.255,05

Europower Enerji’den yeni sipariş

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Europower Enerji ve Otomasyon Teknolojileri Sanayi Ticaret A.Ş. (EUPWR) tarafından 11 Eylül 2023 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yapılan bildirimde yeni sipariş alınması hakkında açıklama yapıldı.

Europower Enerji'den yeni sipariş HABERLER, Gündemdekiler, Şirket Haberleri Rota Borsa

Açıklamada şu ifadeler kullanıldı;

Şirketimiz, Portekiz’de yerleşik bir firmadan ‘Muhtelif sayıda ve özellikte Sac Köşk, Alçak Gerilim Pano, Modüler Hücre ve Dağıtım Transformatörü’ alımı konusunda sipariş almıştır. Siparişin toplam bedeli 3.618.000, -USD’dir. (Üçmilyonaltıyüzonsekizbin, Amerikan Doları) (Güncel baz USD/TL kuru ile 97.215.660, -TL)


Kamuoyu ve yatırımcılarımızın bilgilerine sunarız.


Saygılarımızla,  

Tüm Europower hisse haberleri için aşağıdaki linke tıklayınız.

https://rotaborsa.com/etiket/europower-hisse-haberleri/

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa resmi twitter hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa instagram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa facebook hesabını takip etmek için tıklayınız.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir