USD28,98
EURO31,21
GBP36,39
EURO/USD1,08
BIST7.913,76
Petrol75,65
GR. ALTIN1.866,59
BTC43.743,58
ETH2.344,98

DMRGD (Simit Sarayı) halka arz TEB’de yok mu?

featured

Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) 14 Eylül 2023 tarihinde DMR Unlu Mamuller Üretim Gıda Toptan Perakende İhracat A.Ş. (DMRGD) Simit Sarayı halka arzına onay verdi. Şirket 21-22 Eylül 2023 tarihlerinde talep toplayarak borsaya merhaba diyecek. Halka arza TEB, CepteTEB ve TEB Yatırım üzerinden talep girmeye çalışan yatırımcılar, halka arzın neden gözükmediğini öğrenmeye çalışıyor. Peki DMR (Simit Sarayı) halka arz TEB’de neden görünmüyor? DMRGD halka arzında TEB yok mu? Simit Sarayı halka arz TEB’de neden yok? İşte cevaplar…

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

DMRGD (Simit Sarayı) halka arz TEB'de yok mu? HABERLER, Şirket Haberleri Rota Borsa

DMR Simit Sarayı halka arz TEB’de neden yok?

DMR Gıda halka arzı için belirlenen konsorsiyumda TEB ve TEB Yatırım menkul Değerler A.Ş. yer almıyor. Halka arza TEB üzerinden katılım yapmak mümkün olmayacak.

Simit Sarayı halka arz TEB

Yatırımcılar, başka banka veya aracı kurumlardaki hesapları üzerinden halka arza katılım sağlayabilirler. DMR Unlu Mamuller Üretim Gıda Toptan Perakende İhracat A.Ş. (DMRGD)  halka arzına katılım sağlanabilecek banka ve aracı kurumların listesi için aşağıdaki haber içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa resmi facebook hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa resmi twitter hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa instagram hesabını takip etmek için tıklayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir