USD32,30
EURO35,12
GBP41,55
EURO/USD1,08
BIST10.407,31
Petrol81,92
GR. ALTIN2.406,80
BTC67.368,59
ETH3.484,35

DMRGD (Simit Sarayı) halka arz QNB’de yok mu?

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) 14 Eylül 2023 tarihinde DMR Unlu Mamuller Üretim Gıda Toptan Perakende İhracat A.Ş. (DMRGD) Simit Sarayı halka arzına onay verdi. Şirket 21-22 Eylül 2023 tarihlerinde talep toplayarak borsaya merhaba diyecek. Halka arza QNB Finansbank üzerinden talep girmeye çalışan yatırımcılar, halka arzın neden gözükmediğini öğrenmeye çalışıyor. Peki DMR (Simit Sarayı) halka arz QNB’de neden görünmüyor? DMRGD halka arzında QNB yok mu? Simit Sarayı halka arz QNB’de neden yok? İşte cevaplar…

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

DMRGD (Simit Sarayı) halka arz QNB'de yok mu? HABERLER, Şirket Haberleri Rota Borsa

DMR Simit Sarayı halka arz QNB’de neden yok?

DMR Gıda halka arzı için belirlenen konsorsiyumda QNB Finans Yatırım Menkul Değerler A.Ş. yer alıyor fakat QNB Finansbank yer almıyor. Halka arza QNB Finansbank üzerinden katılım yapmak mümkün olmayacak.

Simit Sarayı halka arz QNB

Yatırımcılar, başka banka veya aracı kurumlardaki hesapları üzerinden halka arza katılım sağlayabilirler. DMR Unlu Mamuller Üretim Gıda Toptan Perakende İhracat A.Ş. (DMRGD)  halka arzına katılım sağlanabilecek banka ve aracı kurumların listesi için aşağıdaki haber içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa resmi facebook hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa resmi twitter hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa instagram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Popüler Haberler

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir