USD28,99
EURO31,20
GBP36,48
EURO/USD1,08
BIST7.752,67
Petrol75,70
GR. ALTIN1.851,48
BTC42.004,06
ETH2.226,54

DMR Unlu Mamuller (Simit Sarayı) halka arz gözükmüyor! DMRDG halka arz alamıyorum

featured

Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) 14 Eylül 2023 tarihinde DMR Unlu Mamuller Üretim Gıda Toptan Perakende İhracat A.Ş. (DMRGD) Simit Sarayı halka arzına onay verdi. Şirket 21-22 Eylül 2023 tarihlerinde talep toplayarak borsaya merhaba diyecek. Halka arzda talep girmeye çalışan yatırımcılar, halka arzın neden gözükmediğini öğrenmeye çalışıyor. Peki DMR halka arz neden görünmüyor? Simit Sarayı halka arz sekmesinde neden çıkmıyor? DMRGD halka arz neden bulamıyorum? İşte cevaplar…

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

DMR Unlu Mamuller (Simit Sarayı) halka arz gözükmüyor! DMRDG halka arz alamıyorum HABERLER, Şirket Haberleri Rota Borsa

DMR Simit Sarayı (DMRGD) halka arz bulamıyorum

DMR Unlu Mamuller halka arzı bireysel yatırımcılara eşit dağıtım yöntemi ile halka arz olacak. Halka arza katılım sağlanabilecek banka ve aracı kurumlar açıklandı. Öncelikle halka arz talebi yapmak istediğiniz banka ve aracı kurumun konsorsiyum üyesi olup olmadığını aşağıdaki haberimize tıklayarak inceleyiniz. Bazı büyük bankalar konsorsiyumun dışında kaldı.

Simit Sarayı (DMRGD) halka arz görünmüyor

Halka arza katılmak isteyen Halkbank, Vakıfbank, Ziraat Bankası, Ziraat Mobil (Zborsa), Fibabanka, Şekerbank, İş Bankası, İşCep, Denizbank, Garanti Bankası, ING, Odeabank, QNB, Burgan Bank ve diğer aracı kurum müşterileri, ilgili bankaların ve aracı kurumların web sitesi ya da uygulamaları üzerinden halka arz sekmesini seçerek Hat-San halka arzını bulup talep oluşturabilir. Halka arz talebi yapılırken, minimum talep miktarının “1” olarak bırakılması gerekmektedir.

Simit Sarayı halka arz sekmesinde neden yok?

Halka arz için talepler 2 iş günü boyunca saat 09.00-17.00 arasında olacaktır. Farklı bir saatte talep girişi yapıyorsanız halka arzı görmeme sebeplerinizden biri bu olabilir.

Bazı bankalar halka arz taleplerini yalnızca web siteleri üzerinden alıyor olabilir. Mobil uygulamadan göremediğiniz halka arzlar için web sitesinden giriş yaparak halka arz sekmesine bakmayı deneyebilirsiniz.

DMRGD Simit Sarayı halka arz nasıl alınır?

Eğer bankanız veya kurumunuz konsorsiyum üyesi ise ve tüm bunlara rağmen halka arzı bulamıyorsanız, banka veya kurumdaki müşteri temsilcisi ile irtibat kurarak talep girişi yapılmasını sağlayabilirsiniz. Temsilciniz bu konuda size yardım etmekle yükümlüdür.

Halka arzlar ve Borsa İstanbul hakkında en hızlı ve doğru haberlere ulaşmak için aşağıdaki linklere tıklayarak sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa resmi facebook hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa resmi twitter hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa instagram hesabını takip etmek için tıklayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir