USD28,99
EURO31,17
GBP36,40
EURO/USD1,07
BIST7.728,44
Petrol75,75
GR. ALTIN1.848,72
BTC41.445,60
ETH2.195,29

DMR Unlu Mamuller (DMRGD) halka arz fiyatı kaç TL?

featured

Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) 14 Eylül 2023 tarihinde DMR Unlu Mamuller Üretim Gıda Toptan Perakende İhracat A.Ş. (DMRGD) Simit Sarayı halka arzına onay verdi. Şirket önümüzdeki hafta talep toplayarak borsaya merhaba diyecek. Peki DMR halka arz fiyatı nedir? Simit Sarayı Halka arzda 1 lot hisse kaç TL olacak? İşte cevaplar…

DMR Unlu Mamuller (DMRUN) halka arz katılım endeksine uygun mu? Simit Sarayı caiz mi? Halka arz helal mi? HABERLER, Şirket Haberleri Rota Borsa

DMR Unlu Mamuller Simit Sarayı halka arz fiyatı

Simit Sarayı halka arzı için hisse fiyatı 10.24 TL olarak belirlenmiştir. Yatırımcılar 1 lot hisse için 10.24 TL ayırmak durumunda kalacaktır.

Halka arz onayı, cezalar! Bedelsiz onayları! Bültendeki tüm kararlar için aşağıdaki habere tıklayınız!

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa resmi facebook hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa resmi twitter hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa instagram hesabını takip etmek için tıklayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir