USD28,90
EURO31,44
GBP36,74
EURO/USD1,09
BIST8.026,27
Petrol79,22
GR. ALTIN1.920,74
BTC38.731,74
ETH2.089,35

DMR Unlu Mamuller (DMRGD) halka arz teminat gösterme var mı? T1 T2 kullanılabilir mi?

featured

Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) 14 Eylül 2023 tarihinde DMR Unlu Mamuller Üretim Gıda Toptan Perakende İhracat A.Ş. (DMRGD) Simit Sarayı halka arzına onay verdi. Şirket önümüzdeki hafta talep toplayarak borsaya merhaba diyecek. Peki DMR halka arzında teminat gösterme olacak mı? T1-T2 bakiye ile katılım mümkün mü? Bist 30 hisseleri blokaj olarak kullanılabilecek mi? İşte cevaplar…

DMR Unlu Mamuller (DMRUN) halka arz katılım endeksine uygun mu? Simit Sarayı caiz mi? Halka arz helal mi? HABERLER, Şirket Haberleri Rota Borsa

DMR Unlu Mamuller Simit Sarayı halka arz T1 T2

Simit Sarayı halka arzında hisse ve fon gibi kıymetler teminat olarak kullanılabilecektir. Halka arza blokajlı katılım mümkün olacaktır. T1 T2 bakiye ile katılım mümkün değildir.

Halka arz onayı, cezalar! Bedelsiz onayları! Bültendeki tüm kararlar için aşağıdaki habere tıklayınız!

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa resmi facebook hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa resmi twitter hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa instagram hesabını takip etmek için tıklayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir