USD28,99
EURO31,20
GBP36,48
EURO/USD1,08
BIST7.752,67
Petrol75,70
GR. ALTIN1.851,48
BTC42.004,06
ETH2.226,54

DMRGD halka arz sonuçları açıklandı mı? Simit Sarayı kaç lot hisse verdi?

featured

DMR Unlu Mamuller Üretim Gıda Toptan Perakende İhracat A.Ş. (DMRGD) halka arzı için talep toplama sona erdi. Şirket 21-22 Eylül 2023 tarihlerinde yatırımcılardan talep toplayarak borsaya merhaba dedi. 10.24 TL fiyat ile talep toplayan şirketin halka arz büyüklüğü 768.000.000 TL olacak. Peki DMR halka arz sonuçları açıklandı mı? Simit Sarayı kaç lot verdi? DMRGD Halka arzda bireysel yatırımcıya kaç lot düşecek? Halka arz sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte cevaplar…

DMRGD halka arz sonuçları açıklandı mı? Simit Sarayı kaç lot hisse verdi? HABERLER, Gündemdekiler, Şirket Haberleri Rota Borsa


DMR Simit Sarayı (DMRGD) halka arz sonuçları

Son dakika!! Halka arz sonuçları açıklandı!! Güncellenen içerik için aşağıdaki linke tıklayınız!!

Simit Sarayı halka arz sonuçlarının en geç 25 Eylül 2023 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda paylaşılması bekleniyor.

DMRGD Simit Sarayı kişi başı kaç lot verdi

Simit Sarayı halka arzında bireysel yatırımcılara 40.500.000 lot hisse ayrılmıştır. Halka arza 3 milyon kişinin katılması halinde 13-14 lot hisse dağıtımı yapması beklenebilir. Halka arza 4 milyon kişinin katılması halinde ise 10-11 lot hisse dağıtımı yapılır. Rakamlar kesinlik içermez ve katılımcı sayısının düşmesi ya da artması ile değişebilir. Resmi sonuçlar açıklandığında içerik anlık güncellenecektir. Resmi sonuçları takip etmek için aşağıdaki linklere tıklayarak sosyal medya hesaplarımızı takibe alabilirsiniz.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa resmi twitter hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa instagram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa facebook hesabını takip etmek için tıklayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir