USD32,77
EURO35,09
GBP41,61
EURO/USD1,07
BIST10.471,32
Petrol82,67
GR. ALTIN2.457,00
BTC66.266,63
ETH3.506,13

ÇED İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü’nden CW Enerji’nin GES projesi hakkında açıklama

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çevresel Etki Değerlendirmesi İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü tarafından 19 Eylül 2023 tarihinde internet sitesinde yapılan açıklamada CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi A.Ş. (CWENE) GES projesi hakkında açıklama yapıldı.

CW Enerji yeni şirket kurma kararı aldı HABERLER, Gündemdekiler, Şirket Haberleri Rota Borsa

Açıklamada şu ifadeler kullanıldı;

ŞANLIURFA ili HARRAN, ilçesi Yenidoğan Mahallesi, Fidde Mevkii (Ada No: 109, Parsel No:5, Alan: 8,1284 Ha) mevkiindeki CW ENERJİ MÜHENDİSLİK TİCARET VE SANAYİ A.Ş. tarafından yapılması planlanan GÜNEŞ ENERJİ SANTRALİ (9,5 MWm/6,6 MWe) projesi ile ilgili olarak ŞANLIURFA Valiliğimize sunulan P.T.D. Dosyası Çevresel Etki Değerlendirmesi Yönetmeliği’nin 16. maddesi doğrultusunda incelenmiş ve projeye ilişkin ÇED Süreci başlamıştır.

Tüm CWENE hisse haberleri için aşağıdaki linke tıklayınız.

https://rotaborsa.com/etiket/cw-enerji-hisse-haberleri/

DOAS hedef fiyat haberi için tıklayınız!

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa resmi twitter hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa instagram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Popüler Haberler

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir