USD32,64
EURO34,96
GBP41,40
EURO/USD1,07
BIST10.471,32
Petrol84,27
GR. ALTIN2.424,65
BTC65.258,06
ETH3.409,01

ÇED İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü’nden Koza Altın’ın kompleks cevher madeni hakkında açıklama

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çevresel Etki Değerlendirmesi İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü tarafından 19 Eylül 2023 tarihinde internet sitesinde yapılan açıklamada Koza Altın İşletmeleri A.Ş. (KOZAL) kompleks cevher madeni açık ocak işletmesi projesi hakkında açıklama yapıldı.

ÇED İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü'nden Koza Altın'ın kompleks cevher madeni hakkında açıklama HABERLER, Gündemdekiler, Şirket Haberleri Rota Borsa

Açıklamada şu ifadeler kullanıldı;

“TRABZON ili ARAKLI, ilçesi SULARBAŞI VE ÇİFTEPINAR MAHALLELERİ mevkiindeki KOZA ALTIN İŞLETMELERİ A.Ş. tarafından yapılması planlanan S:200807433 RUHSAT NOLU KOMPLEKS CEVHER MADENİ(CU-FE) AÇIK OCAK İŞLETMESİ projesi ile ilgili olarak TRABZON Valiliğimize sunulan P.T.D. Dosyası Çevresel Etki Değerlendirmesi Yönetmeliği’nin 16. maddesi doğrultusunda incelenmiş ve projeye ilişkin ÇED Süreci başlamıştır.  “

Tüm KOZAL hisse haberleri için aşağıdaki linke tıklayınız!

https://rotaborsa.com/etiket/kozal-hisse-haberleri/

DOAS hedef fiyat haberi için tıklayınız!

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa resmi twitter hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa instagram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa facebook hesabını takip etmek için tıklayınız.

Popüler Haberler

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir