USD32,35
EURO34,46
GBP40,32
EURO/USD1,06
BIST9.814,19
Petrol90,59
GR. ALTIN2.461,96
BTC68.329,12
ETH3.390,54

Borsa İstanbul hisselerin pazar değişikliklerini açıkladı!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Borsa İstanbul A.Ş. tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu’na 21 Eylül 2023 tarihinde yapılan bildirimde Borsa İstanbul’da işlem gören hisselerde yapılan pazar değişikliklerine ilişkin açıklama yapıldı.

Borsa İstanbul hisselerin pazar değişikliklerini açıkladı! HABERLER, Gündemdekiler, Piyasa Haberleri, Şirket Haberleri Rota Borsa

Buna göre 02/10/2023 tarihinden itibaren Yıldız Pazar, Ana Pazar ve Alt Pazarda işlem görecek payların dağılımı şu şekilde olacak;

Borsa İstanbul hisselerin pazar değişikliklerini açıkladı! HABERLER, Gündemdekiler, Piyasa Haberleri, Şirket Haberleri Rota Borsa

Erdemir hedef fiyat haberi için tıklayınız!

Kardemir hedef fiyat haberi için tıklayınız!

Leyla Alaton’dan Alarko’da dev hisse satışı haberi için aşağıdaki linke tıklayınız!

KOZAL hedef fiyat haberi için tıklayınız!

VESBE hedef fiyat haberi için tıklayınız!

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa resmi twitter hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa instagram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa facebook hesabını takip etmek için tıklayınız.

***Hedef fiyatlar Foreks.com tarafından derlenmiştir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir