USD33,04
EURO35,94
GBP42,81
EURO/USD1,09
BIST11.156,20
Petrol82,58
GR. ALTIN2.549,54
BTC66.504,84
ETH3.487,17

Yiğit Akü (YIGIT) lityum batarya fabrikası için görüşmelere başladı!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yiğit Akü Malzemeleri Nakliyat Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. (YIGIT) tarafından 24 Haziran 2024 t arihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan bildirimde iangxi Ganfeng Battery Technology Co. Ltd. İle iş birliği görüşmelerine başlanması hakkında açıklama yapıldı.

Yiğit Akü (YIGIT) lityum batarya fabrikası için görüşmelere başladı! HABERLER, Gündemdekiler, Şirket Haberleri Rota Borsa

Açıklamada Jiangxi Ganfeng Battery Technology Co. Ltd. arasında  lityum iyon pil hücresi, batarya modülleri, enerji depolama ve yönetim sistemleri üretimi ve lityum bataryaların geri dönüşümü alanında fabrika kurmak ve uluslararası pazarlarda stratejik iş birlikleri yapmak üzere görüşmelere başlandığı belirtildi.

Şirketimiz ile Jiangxi Ganfeng Battery Technology Co. Ltd. arasında karşılıklı yarar ilkesi ve uzun vadeli gelişim stratejisi doğrultusunda lityum iyon pil hücresi, batarya modülleri, enerji depolama ve yönetim sistemleri üretimi ve lityum bataryaların geri dönüşümü alanında fabrika kurmak ve uluslararası pazarlarda stratejik iş birlikleri yapmak üzere bugün itibariyle görüşmelere başlanmıştır.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Popüler Haberler

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir