USD32,30
EURO35,13
GBP41,60
EURO/USD1,08
BIST10.409,73
Petrol82,10
GR. ALTIN2.405,23
BTC67.424,50
ETH3.486,99

YEO Teknoloji’den yeni işbirliği anlaşması!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

YEO Teknoloji Enerji ve Endüstri A.Ş. (YEOTK) tarafından 8 Eylül 2023 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan bildirimde İş Birliği Anlaşması Hakkında açıklama yapıldı.

YEO Teknoloji'den dev borçlanma kararı! HABERLER, Gündemdekiler, Şirket Haberleri Rota Borsa

Açıklamada YEO iştiraki Reap Batarya Teknolojileri A.Ş. ve enerji depolama çözümlerinde uzmanlaşmış Solitek Mühendislik Enerji ve Elektrik Sis. Proje Taah. İnş. İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti. arasındaki anlaşma hakkında şu ifadelere yer verildi;

YEO’nun enerji depolama sistemleri alanındaki iştiraki Reap Batarya Teknolojileri A.Ş. ve enerji depolama çözümlerinde uzmanlaşmış Solitek Mühendislik Enerji ve Elektrik Sis. Proje Taah. İnş. İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti. iş birliği anlaşmasına imza atmışlardır. 

Bilindiği üzere, Reap Batarya, İstanbul Tuzla’da kuracağı giga fabrikasında ilk etapta yıllık 1 GWh ve sonrasında 5 GWh kapasiteye kadar “şebeke ölçekli” Enerji Depolama Sistemleri (EDS) üretecektir.

Solitek, enerji sektöründeki uzmanlığının yanı sıra küçük ve orta ölçekli enerji depolama sistemlerinin mühendislik ve entegrasyonunu gerçekleştirmektedir.

Yapılan iş birliği ile Reap Batarya’nın ürün portföyünde yer alan özel tasarım EDS’ler, Solitek’in uluslararası uygulama tecrübesi ile konut, ticarethane ve endüstriyel tesis piyasasına sunulacaktır. Bu sayede Reap Batarya ürün gamını arttırarak tüm tüketici segmentine ulaşmayı hedeflemektedir.

Kamuoyuna ve Sayın Ortaklarımıza saygı ile duyurulur.

Tüm YEOTK hisse haberleri için aşağıdaki linke tıklayınız.

https://rotaborsa.com/etiket/yeotk-hisse-haberleri/

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa resmi twitter hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa instagram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa facebook hesabını takip etmek için tıklayınız.

Popüler Haberler

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir