USD31,14
EURO33,81
GBP39,55
EURO/USD1,09
BIST9.179,48
Petrol82,15
GR. ALTIN2.034,30
BTC57.109,79
ETH3.241,09

YEO Teknoloji’den fabrika inşaatı açıklaması

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

YEO Teknoloji Enerji ve Endüstri A.Ş. (YEOTK) tarafından 10 Ağustos 2023 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan bildirimde İştirakin fabrika inşaatına başlaması hakkında açıklama yapıldı.

Açıklamada şu ifadelere yer verildi;

Şirketimizin %100 iştiraki olan Reap Batarya Teknolojileri A.Ş.’nin İstanbul Tuzla’da kuracağı ilk yıl için 1 GWh kapasiteye ve üç yıl içinde toplam 5 GWh kapasiteye ulaşacak olan batarya sistemleri üretimi fabrikası için mobilizasyon çalışmaları tamamlanmış olup Ağustos ayı içinde hafriyat çalışmaları başlanacak ve Eylül ayı içerisinde resmi temel atma töreni düzenlenecektir.

Söz konusu fabrikanın 2024 yılının ikinci yarısında seri üretime başlaması hedeflenmektedir.

Kamuoyuna ve Sayın Ortaklarımıza saygı ile duyurulur.

Tüm YEOTK hisse haberleri için aşağıdaki linke tıklayınız.

https://rotaborsa.com/etiket/yeotk-hisse-haberleri/

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa resmi twitter hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa instagram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa facebook hesabını takip etmek için tıklayınız.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir