USD32,69
EURO34,90
GBP41,41
EURO/USD1,07
BIST10.420,46
Petrol83,06
GR. ALTIN2.450,54
BTC66.791,49
ETH3.482,46

Ülker kredi derecelendirme notu açıklandı!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ülker Bisküvi Sanayi A.Ş. (ULKER) tarafından 22 Eylül 2023 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yapılan bildirimde JCR Eurasia Derecelendirmesine İlişkin Özel Durum Açıklaması hakkında açıklama yapıldı.

Fitch Ratings, Ülker Bisküvi kredi derecelendirme notunu açıkladı HABERLER, Gündemdekiler, Şirket Haberleri Rota Borsa

Açıklamada şu ifadeler kulanıldı;

Kredi derecelendirme kuruluşu JCR Eurasia Rating, Ülker Bisküvi’nin uzun vadeli ulusal kurum kredi derecelendirme notunu “AA- (tr)” seviyesinden “AA (tr)” seviyesine  revize etmiş kısa vadeli ulusal kurum kredi derecelendirme notunu “J1+ (tr)”, görünümlerini ise “stabil” olarak belirlemiştir. JCR Eurasia Rating şirketimizin uzun vadeli, yabancı ve yerel para cinsinden uluslararası notunda bir değişiklik olmamıştır

Tüm ULKER haberleri için aşağıdaki linke tıklayınız.

https://rotaborsa.com/etiket/ulker-hisse-haberleri/

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa resmi twitter hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa instagram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Popüler Haberler

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir