USD28,90
EURO31,46
GBP36,78
EURO/USD1,09
BIST8.026,27
Petrol79,56
GR. ALTIN1.924,33
BTC38.767,14
ETH2.099,59

Tatlıpınar Enerji ön lisans başvuru sonuçlarını açıkladı!

featured

Tatlıpınar Enerji Üretim A.Ş. (TATEN)  tarafından 20 Eylül 2023 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yapılan bildirimde ön lisans başvuru sonuçları hakkında açıklama yapıldı.

Tatlıpınar Enerji'den dev hisse devri açıklaması! HABERLER, Piyasa Haberleri Rota Borsa

Açıklamada şu ifadeler kullanıldı;

Şirket tarafından 30.12.2022 tarihli dilekçe ile, 47,6 MW depolamalı elektrik üretim tesisinin Tatlıpınar RES’in mevcut lisansına eklenmesi için EPDK’ya yapılan başvurumuz, TEİAŞ Genel Müdürlüğünün ilgili yazısı kapsamında uygun bağlantı görüşü oluşturulamaması sebebiyle Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu’nun 17/08/2023 tarihli Kurul Kararlarıyla olumsuz sonuçlanmıştır.

Şirketimiz depolamalı GES ve depolamalı RES projeleri için, geliştirme çalışmalarına devam etmekte olup, gelişmeler kamuoyuyla paylaşılacaktır.

Kamuoyu ve yatırımcılarımıza saygıyla duyurulur.

Tüm TATEN hisse haberleri için aşağıdaki linke tıklayınız!

https://rotaborsa.com/etiket/taten-hisse-haberleri/

İş Bankası dev satın almayı açıkladı!

Petkim hedef fiyat haberi için tıklayınız!

Şişecam hedef fiyat haberi için tıklayınız!

Şişecam temettü tahmini için tıklayınız!

Erdemir hedef fiyatı için tıklayınız!

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa resmi twitter hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa instagram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa facebook hesabını takip etmek için tıklayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir