USD32,53
EURO34,81
GBP40,47
EURO/USD1,07
BIST9.722,09
Petrol88,16
GR. ALTIN2.430,74
BTC64.636,65
ETH3.184,05

Tarkim (TARKM) halka arz gözükmüyor Halkbank

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sermaye Piyasası Kurulu’nun (SPK) geçtiğimiz hafta onay verdiği Tarkim Bitki Koruma Sanayi ve Ticaret AŞ (TARKM) 5-6 Eylül 2023 tarihinde talep toplayacak. Halka arza Halk Bankası, Halk Halkbank Mobil ve Halk Yatırım üzerinden katılım yapacak olan yatırımcılar, halka arzın neden gözükmediğini öğrenmeye çalışıyor. Peki Tarkim halka arz neden görünmüyor? Tarkim Halk Bankası halka arzda neden çıkmıyor? Tarkim halka arz Halkbank’ta neden yok? İşte cevaplar…

Tarkim (TARKM) halka arz gözükmüyor Ziraat Bankası (ZBorsa) HABERLER, Gündemdekiler, Şirket Haberleri Rota Borsa

Tarkim (TARKM) halka arz bulamıyorum Halkbank

Tarkim Bitki koruma halka arzı, tamamen eşit dağıtım ve borsada satış yöntemi ile talep toplayacaktır. Borsada satış ile halka arz olan şirketler için halka arz sekmesinden talep oluşturulamaz. Bu tip halka arzlar için normal hisse senedi alır gibi hisse senedi alım satım bölümünden halka arz kodu girilerek talep oluşturulabilir. Tarkim halka arzında hisse kodu TARKM olacaktır. Yatırımcılar TARKM.HE ya da TARKM.H kodlu hisseyi seçerek, normal hisse alır gibi 5-6 Eylül tarihlerinde saat 10.30-13.00 arasında talep girişi yapabilecektir. Talep girişi saatleri dışında yapılan talepler iptal edileceğinden, yatırımcıların bu konuda dikkatli olmaları önemlidir.

Halka arzlar ve Borsa İstanbul hakkında en hızlı ve doğru haberlere ulaşmak için aşağıdaki linklere tıklayarak sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa resmi facebook hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa resmi twitter hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa instagram hesabını takip etmek için tıklayınız.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir